Ad Genius Lee Tae Baek

❤ 0
( Yüksek Kalite ) Tanıtım 1 Tanıtım 2Yorum yap

Adı: 광고천재 이태백 / Advertising Genius Lee Tae Baek
Türü: Romantik, Komedi
Bölüm Sayısı: 16
Yayın Kanalı: KBS2
Yayın Zamanı: 2013-Şub-04 / 2013-Mart-26
Yayın Günü: Pazartesi & Salı 21:55

 

KONUSU

Üstün çizim yetenekleri olan Tongyeong’dan Lee Tae Baek sadece bir yüksek okul mezunudur ve sandviç adam olur. Reklam Dehası, Lee Tae Baek rekabetli reklam dünyasında geçiyor.
Jin Goo dizide yetenekli ve eşsiz sanat yönetmeni olan Lee Tae Baek rolünde oynayacak. Yüksek bir eğitime ve deneyime sahip olmamasından dolayı küçümsenen Lee Tae Baek, reklam dünyasında kazanan olmak için verdiği umut dolu ve ilham verici mücadelesiyle ekranlara yansıyacak.
Park Ha Sun önde gelen büyük bir reklam firmasında stajyer yazar olarak çalışan Baek Ji Yoon rolünde olacak. Çalışkan ve tutkulu bir birey olarak Lee Tae Baek ile karmaşık ilişki içinde olan biri olacak.
Baek Ji Yoon ile aynı firmada çalışan Ko A Ri, Han Chae Young tarafından canlandırılacak ve firmanın reklam yapımcısı olarak yer alacak. Sevgiye dair hayallerinden ve beklentilerinden vazgeçmiş olan Ko A Ri acımasız ve gerçekçi rolüyle karşımıza çıkacak.
Yapımcısı Park Ki Ho (Unexpected You) ve yazarı Seol Joon Seok (Sungkyunkwan Scandal) olan “Reklam Dehası, Lee Tae Baek” School 2013 dizisinin ardından başlayacak.

OYUNCULAR

Jin Goo – Lee Tae Baek

 

 

6so7XdY

Lee Tae-Baek (Jin Goo), son derece yeteneklidir, zorluklarla dolu fakir geçmişine rağmen reklam dünyasında başarılı olmak için çok çalışır.

Park Ha Sun – Baek Ji Yoon

 

 

NKZdTb9

Baek Ji-Yoon (Park Ha-Sun), Keumsan Reklam Şirketi'nde bir stajyerdir. O, ne olursa olsun görevini en iyi şekilde yapmaya çalışır. Ji-Yoon, tutku doludur ve Lee Tae-Baek ile ilgilenmeye başlar. 

Han Chae Young – Go Ae Ri

 

 

7aTbUQW

Ko A-Ri (Han Chae-Young), Keumsan Reklam Şirketi'nde reklam tasarımcısıdır. Kendine güvenen ve seksi bir kadındır. Hayalini gerçekleştirmek için geçmişini ve aşkını bir kenara bırakır.

Jo Hyun Jae – Eddie Kang

 

 

BYn26if

DİĞER OYUNCULAR

 

 

ACW15iW

Yang Hee Yoon – Jang Min Ah

 

 

7FIUqhL

Lee Jung Gil – Kim Jong Wook

 

 

07aQXSe

Ah Young – Gong Sun Hye

 

 

eKObwW7

Go Chang Suk – Ma Jin GaYORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?