Cheongdamdong 111

❤ 1
( Yüksek Kalite ) Tanıtım 1 Tanıtım 2 Tanıtım 3 Tanıtım 4Yorum yap

Trailer de Hong Ki’ye kız arkadaşın varmı diye soruluyor o da kız arkadaşının olduğunu söylüyor. Sonrasında JaeJin “Gerçekten öyle mi?” diye soruyor. Hong Ki de “Evet” diyerek onaylıyor. JaeJin bunun üzerine “Ne zaman çıkmaya başladınız?” diye sorduğunda Hong Ki “Uzun bir zaman olmadı” diyerek cevap veriyor. Arkadan PD “Eğer bunu ona bir daha sorarsanız bu bölümü bir kez daha çekeceğiz” diyor. Hong Ki “Olamaz, bunu çektiniz mi?! Hayır” diye yakınıyor.

Korece ismi: 청담동 111
Kanal: tvN
Bölüm Sayısı: 8
Yayın Tarihi :21 Kasım 2013
Yayın Saati :00:00

OYUNCULAR

FNC Entertainment 

KONU

'Cheongdam-Dong 111' , 21 Kasım'da tvN'de yayınlanmaya hazırlanan gerçek hayattan kesitlerle oluşan bir dizi. 
8 Bölümden oluşacak olan bu dizi, FT Island,CN Blue, AOA, Juniel, Song Eun Yi,Lee Dong Gun, Park Kwang Hyun gibi FNC ile birlikte çalışan yıldızların bina içerisinde nasıl çalıştığını, burada neler olup bittiğini gösterecek. 
Dizide sadece ünlüler değil bina içerisinde çalışan herkes yer alacak: CEO, menejerler, ofisteki asistanlar ve çıkışlarını yapmaya hazırlanan stajerler gibi.
Gerçekliği yansıtan bir dizi olduğu için, senaryo olmayacak ve dizi ajans içerisinde işlerin nasıl yürüdüğü, stajer sanatçıların çaylaklıktan yıldızlığa nasıl evrildiği sürecine odaklanacak. 
Dizide heyecanla beklenen şeylerden biri, FNC’nin süperstarı, yaramazı,küçük, sevimli ve kötü çocuğu HongKi ile CEO Han arasındaki ‘Tom & Jerry’ ilişkisi.

 

CNBLUE Kartları

 

BIhnEsj

 

Khz2KRe

 

WKsx6gV

 

B4DEGgJ

FTIsland Kartları

 

cjlrweu

 

suP5ts6

 

atyQdGb

 

itkbYON

 

JqVqx9aFILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?