Café Waiting Love

❤ 0
( Yüksek Kalite ) fragman od okYorum yap

Film Sloganı: Herkes Kaderindeki Kişiyi Bekler. 

Namı Diğer: Deng yi ge ren ka fei 
Tür: Komedi / Dram / Romantik 
Yayın Tarihi: 15 Ağustos, 2014 
Süre: 120 dakika 
Yönetmen: Chiang Chin-lin 
Ülke: Tayvan


Oyuncular

Vivian Sung – Sung Yuhua (Si-ying) rolünde. 
Bruce – Kıdemli A-Tuo rolünde. 
Megan Lai – A Bu-si rolünde. 
Vivian Chow – Dükkan sahibi. 
Katie Chen – Genç dükkan sahibi. 
Marcus C – Ze-yu rolünde. 
Hong Yan Xiang – Genç Ze-yu rolünde. 
Lee Luo -Bao rolünde. 
Pauline Lan – Jin-dao teyze rolünde. 
Yuri Gao – A-zu rolünde

 

Konusu

Si-ying (Sung Yuhua), cafe de çalışan üniversite birinci sınıf öğrencisidir. Burada, müşterilerin siparişlerine göre çeşitli kahveler hazırlayan profesyonel kahveci olan A Bu-si(Megan Lai) nin yanı sıra, zamanının çoğunu cafesinin bir köşesinde oturarak geçiren, yalnız ve sessiz dükkan sahibi ve Ze Yu`yla (Marcus Chang) tanışır. 

Bir gün, Kıdemli A-Tuo(Bruce), üniversitede oldukça efsanevi olan Si-ying'in kıdemlisi tesadüfi bir şekilde tanıştığı kız arkadaşıyla kahve dükkanına gelir. (Lezbiyen olduğu söyleniyor.) 

Arkadaşları A-Tuo`yla alay ettiği halde,Si-ying tam aksine yardımsever kalbiyle zor durumlar da yardımcı olur. İkisi birkaç kere karşılaştıktan sonra arkadaş olurlar. Kıdemli A-Tuo`nun vurdumduymaz kişiliğinin yanında iyimser tarafı da vardır. Ayrıca yol kenarlarındaki büfelerde part-time olarak çalışır bunun yanında öncelerde film yönetmeni olan ve şimdilerde restoranda aşçılık yapan Bao (Lee Luo) ona iş verir. Bao`nun eşi olan Jin-dao teyze`den noodle pişirmesini öğrenir. Daha sonra küçük bir tartışma nedeniyle Bao ve Jin boşanır. Bu olaydan sonra Si-ying ile Jin-Dao teyze bir olup kuru temizleme dükkanı açar ve Tao`da onlarla birlikte çalışmaya başlar. 
Si-ying ile A-Tuo takıldıktan bir süre sonra iyi arkadaş olurlar. 
A-Tuo, Si-ying için bir şeyler hissetmeye başlar ancak Si-ying onu, kalbindekileri rahatça anlatıp itiraf edebileceği bir arkadaş olarak görür. Si-ying, Ze-Yu' yi seviyordur. Bir süre sonra A-Tuo sırt çantasını kaptığı gibi yurt dışına çıkar. Bu süre boyunca Si-ying, başından beri beklediği kişinin A-Tuo olduğunu fark eder.

cafe-waiting-love-2014-altyazili-film-izle-afis-resim-movie-picture-poster cafewaitingloveposter_zps847f24ad qdvf2 cafe2YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Café Waiting Love” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. fatımanurbilen - 4 ay önce demiş ki:

    film güzeldi melek olarak çıkan oppa ile atuda iyiydi çok neşeliydi biraz film drama bağlasada hoşuma gitti çeviri için teşekkürler