Psychometry

❤ 6

Adı: Psychometry | The Gifted Hands 사이코메트리
Tür: Aksiyon, Gerilim, Polisiye, Fantastik 
Yönetmen: Kwon Ho-Young
Senaryo: Kwon Ho-Jung, Han Joon-Hee, Lee Yeong-Joong 
Dağıtımcı: CJ Entertainment
imdb: 7.0
daum: 7.6
Süresi: 108 Dakika
Yayın Yılı: 2012
Gösterim Tarihi: 7 Mart 2013
Ülke: Güney Kore
Dili: Korece

Oyuncular: 
Kim Kang-Woo- Yang Choon-Dong 
Kim Beom- Kim Joon 
Lee Joon-Hyuk- Yang-Soo 
Esom- Kim Seung-Ki 
Kim Yu-Bin- Da-Hee

Konusu:
Yang Choon-Dong (Kim Kang-Woo) girdiği soruşturmalardan nadir olarak sonuç alan bir polis memurudur. Günün birinde polis merkezine bir kadın gelir ve kızının kayıp olduğunu ihbar eder. Merkezde bulunan diğer polis memurları bu vakayı ciddiye almazken, Yang Choon-Dong bu vakanın bir kaçırılma olabileceğini düşünür. Amiri Memur Yang'a bu vaka üzerinde yalnız çalışması için izin verir.
Memur Yang gecenin geç saatlerinde bir sokaktan geçerken, yüzünü gölgeleyen kapüşonlu ceket giymiş bir gencin (Kim Bum) sprey boya ile duvara resim yaptığını görür. Memur Yang genç çocuğu yasa dışı faaliyetinden ötürü azarlamaya başlamışken çocuk elindeki sprey boyayı memurun gözüne sıkar ve gece karanlığında kaybolur.
Aradan bir süre geçer ve kayıp kızın cesedi bulunur. Vakayı çözemediği için amiri tarafından paylanan Memur Yang, haberlerde küçük kızın öldürüldüğü mahallinin uzaktan çekilmiş görüntülerini seyreder. Memur Yang bu görüntünün gizemli gencin duvara sprey boya ile yaptığı resim olduğunu fark eder. Kafası karışan Memur Yang ilk önce sprey boya ile duvara resim yapan genci bulmaya karar verir.

kv24Ro95

tumblr_mtx9i9gX3b1rh91ixo1_500 IMG_10fullsizephoto281851psychometry_1YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Psychometry” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. tarkan - 2 sene önce demiş ki:

    seyretmeye değer güzel bir film