ChangJo Inkigayo Dergisi Röportajı

❤ 0
( Yüksek Kalite )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

teen top teen top teen top

Aroma çok tatlı oldugunda, yasli kadınlari düsündügümüz zaman (ablaları), ben daha fazla parfüm alınması gerektiğini düşünüyorum ve benim yaşımdaki kızların daha fazla makyaj yapması gerektiğini düşünüyorum. Ben yaşlı kadınlarda, tatlı kokunun daha uygun olacağını düşünüyorum bu yüzden bu şarkım ile beni daha iyi taniyabilirsiniz. Fanlarımız internet üzerinden şarkinin gerçekten eğlenceli olduğunu söylediklerinde ''noona versiyon''u yükledim. Ben bir ''oppa versiyon''u yaptım, bu yüzden yaşlı adamlar ile genç hayranlar için itiraz edebilirsiniz diye düşünüyordum.
Bir kadin ruhu, kadınlar neden bu kadar farklı anlamıyorum. Onlarin kız arkadaşları oldugunda farklı, erkek arkadasları olduğunda farklı oluyorlar. Aslında kadınlarin, bu tür davranişları karşılanmazsa, bazen televizyonda görüyorum. Onlar, erkek arkadaslarinin önünde daha iyi görünmek için gerçek benliklerini saklamiyorlar mı? Neyse. Bu kadınlar hakkında anlamadigimiz şeylerden biri.
Benim bir sürü kız arkadaşım var ama, kalbimde ağırlık yapan bir kadın, ama, hiçbirinin tarihi belli değil. Sadece bir saniyeliğine bile olsa, benim kız arkadasimin bana sevimli şeyler söylediğinde veya sevimli ifadeler yaptığında gerçekten sevimli buluyorum. Eğer bir kız bana onun bilmediğim sevimli tarafını gösterse, ona gerçekten aşık olacağımı düşünüyorum.

Teen TOP'un SIRRI! L.Joe uykusunda çok konusuyor. Chunji, l.Joe ve ben ayni odayi paylaşıyoruz. Bir zaman, L.joe uykusunda anne diye seslendi. Chunji ve ben onunla konustuk ama, o gerçekten bize cevap verdi, gerçekten korkmuştum. Ama, ertesi sabah o hiç konuşmalarımızı hatırlamıyordu. (Gülüşmeler)

Ben benim bir tarafimin sirin, diger tarafimin erkeksi oldugunu düsünüyorum. Her geçen gün daha çekici hale geldigimizi söyleyebiliriz. Erkeksi bir adam istiyorsaniz bunu düsünün. Ama sevimli bir adam istiyorsaniz, ben sirinimdir ve ben de çok takilar vardir. Iyi adam, olarak beni her zaman kalbinize sokmayi deneyin.

Benim stajyer yillarimda, ben evime giderken, ben koltuk degnekli, yasli bir adam gördüm. Trafik sinyalinin önüne düstü ve bu gerçekten tehlikeliydi. Ben tamamen sok oldum, ona dogru kostum ve ona yardim ettim.

Kötü adam olarak, arkadaslarim bana bir metin mesaji gönderdiginde rastlandi olarak okur ve cevap veririm. Çünkü, ben tembelim. Ama, bunu yaparsam arkadaslarim gerçekten üzülüyor. Ama, ben tembelim, bu konuda ne yapabilirim. Ben de gerçekten korkutucu film izlemekten zevk alirim. Ben baskalari ile film izlerken, ben onlari ürkütmeyi seviyorum. Bu çok eglenceli oldugundan, sadece korkutucu film izlerim. (Gülüsmeler) Eger bana bu taraftan bakarsaniz, sanirim benim çok kötü bir yanim var. (?) YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?