C.A.P Inkigayo Dergisi Röportajı

❤ 0
( Yüksek Kalite )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

c.a.p teentop inkayo interview2 c.a.p teentop inkayo interview2

 

"Söylediğimden başka bir şey söyleme!" bu sözleri sanırım bir erkeğin hislerini en iyi ifade edebilecek sözlerdir.

(gülüşmeler) Erkeklerin etrafindaki kadınlara emir vermesi onlara karşıı sert davranması hoş değil aslında. Kararlı! Bu şarkının sözlerini nasıl hissettirdiğini anlamak için seviyorum. Son günlerde bayanlar sert erkeklerden mi hoşlanıyor?

Iki tane ablam var ve bu yüzden kadinlarin ruhundan anlıyorum diyebilirim. Bir süre önceye kadar bir kadının birçok erkeği bir arada idare etmesine anlam veremezdim. Ama şimdi olgunlaştım ve neden öyle davrandıklarini anlayabiliyorum. Ama bir şey var! Okulda kız arkadaşlarımızla konuştuğumuzda hissettiğimiz gibi bir şey.

Biz konuşmaktan mutlu olabiliriz ama birden bire söylediğimiz bir şeyden alınabilecek kadar hassaslar ve hayal kırıklığına uğrarız. Ne kadar düşünsem de neden böyle oldugunu anlayamıyorum. Saçlari ıslak bir kadın gördüğümde kalbim hızla çarpmaya başlıyor. Hayatım boyunca iki kez gördüm. Ilki yağmurlu bir günde sokakta gördüğüm kadındı. Yagmur yağmış ve saçları islanmıştı. Başka bir zaman ise bir kadın demek ki sabah aceleyle evden çıktığı için saçlari islak kalmiştı. Ama hafızamda gerçekten de ıslak saçla ilgili güçlü anılar var.

TEEN TOP Sırrı! Bazen Ricky'nin ne düşündüğünü bilmiyorum.

Onun genç olduğunu söylemiyorum sadece kafasına çok fazla takıyor.
Onun böyle seyler yaparken ne düsündügünü çok merak ediyorum. Bir gün davranislarinin normal olup olmadigini anlamak için onu psikologa götürmeyi düsünüyorum. (Gülüsmeler)

Bir erkek arkadaşın olgun bayanlarla konusmak için çok fırsatım olduğunu ama her seferinde "Seni arkadaşım olarak görüyorum", "Bence sen benim yaşıtımsın" gibi sözler duyuyorum.
Sadece 20 yasındayım ve hala gencim ama daha olgun görünüyorum. Belki de benim en belirgin özelliğim olgun oluşum ve dürüst biri olmamdır. Bugünlerde daha genç bir imaj çizmek için çaba sarf ediyorum ama yine de seksi ve erkeksi de kalmak istiyorum.

Iyi Adam
Kalp ağrıları yada başka rahatsızlıkları olan insanlar gördüğünde yardım eden birisiyim. Bu günlerde insanlari Muson yağmurlarına şemsiyesiz yakalandıklarını görüyorum ve onlarla şemsiyemi paylaşıyorum. O zaman ben iyi bir adamımdir değil mi?

Kötü Adam
Arkadaşlarımın yanında bazen kötü biri olabiliyorum. Arkadaşlarımızla bir aradayken birbirimize şakalar yapiyoruz Bazen uzun zaman tembellik yaptiğımdan dolayı arkadaşlarımı göremiyorum.
Ama bence tüm erkekler böyleler. Çünkü uzun süredir arkadaşız ve birbirimizi anlıyoruz. Gerçekten onlarla buluşmaya zaman ayıramayacak kadar yoğun bir programım var ve bu sayede onlarin benim için ne kadar değerli olduklarini anladım. Artık arkadaşlarıma destekçi olacağım. (Grup arkadaşları için diyor.)YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?