ChunJi Inkigayo Dergisi Röportajı

❤ 0
( Yüksek Kalite )

chunji teentop ingikayo2 chunji teentop ingikayo

ChunJi

Yalnızca bu şarkı sözünü sevdiğimi söylüyormuş gibi yapıyorum, çünkü genç bir adamınkini değil, sert bir görüntü oluşturur. Bence genç erkekler onları güçlü bir şekilde yönlendirdikleri zaman yaşlı bayanlar bundan hoşlanır. Eger şarkıyı değiştirebilseydim, onlara parfüm sıkmak için değil, kokulu sabun kullanmak ya da çiçek kokulu parfüm kullanmalarını söylerdim. Genellikle kolonya kullanmam, ama her iki cinse de uyan parfümleri ya da çiçek kokulu olanlardan kullanırım. Ben kendisi de böyle kokulardan hoşlanan bir kadın isterim.

Bir bayanin ruhu. Kizlar hiçbir neden yokken sinirlenir! Cidden~ Ben kesinlikle anlayamıyorum. Onlara "Ne yapmak istiyorsun?" diye sorsam, onlar yalnizca "İstediğini yap~" derler. Bu nedenle, eger zamanımın % 90'inda gerçekten canımın istediği şeyi yaparsam, çıldıryorlar. Bana nedenini hiçbir zaman söylemezler, bu yüzden, bu cidden bunaltıcı. "Ben kızgın değilim~" diyorlar, ama eğer onlarin ifadelerine ve konuşma şekillerine bakarsanız, öfkeli olduklarını söyleyebilirsiniz!

Kalbimi küt küt attıran bir kadın. Eskiden çekici kadınları severdim, ama şimdilerde kısa ve sevimli olanlari tercih ediyorum. Utandığın da ve kızarmaya başladığında, inanılmaz sevimli oluyor. Ve eğer bunun üzerine bir de çekiciyse, o zaman o harika bir kadındir. (Kahkaha atar)

Şık Adam Ben çok şıkım. Ben şık olmamla seviliyorum, hatta hayranlarım bunu biliyor. (Kahkaha atar) Ben yalnizca kendi hayranlarımla ilgilenirim ve diğer üyelerin hayranlarına bakmam bile. Bazen, hayranlar imza günleri sırasında üzgün oluyorlar, ama ben bu konuda bir sey yapamıyorum, bu sadece benim kişiliğim. (Kahkaha atar) Ekibimizde, ben "görseller"den sorumluyum. Sevimlilikten sorumlu olanlar Changjo ve Ricky, maknaeler (en küçükler). Bu bana uymuyor. Ben kuskusuz "şık"ım.

İyi Adam. Ben hayranlarıma karşı iyi olduğumda "Ben kibar bir adamım." diye düşünürüm. (Kahkaha atar) Ve tabii üyelerin haylazlıklarini sineye çektim de! Bazen üyelerin şakaları acımasız olabiliyor, ama ben her şeye rağmen buna katlanıyorum. Ben diğer insanlarin düşüncelerini soran türde biri değilim ve gerçekten başkalarına saygılıyımdır, ama Teen Top ile çalıştıktan sonra, başkalarına saygı göstermek tümüyle kendi başına ortaya çıkmiş gibi göründü. Ben böyle biri değilim, ama benim ne kadar nazik olduğum inanılmaz. (Kahkaha atar)

Kötü Adam. Ben "kötü adam" tipine yakınım. Çünkü ben B tipiyim, bencil bir tarafım var. Nasıl hissettiğime göre hareket etme eğilimim var ve çoğu kez ne yapmak istiyorsam onu yaparım. Eger bir buluşmaya gideceksem, bir erkek gibi yemek listesini ve yeri seçerim. Kız arkadaşımın izniyle yapmak istediğim şeyi yaptiğım bir zaman vardı, ama o zaman o çıldırdı. O zaman kötü bir adam olduğumu hissettim, bu yüzden bunu düzeltmeye çalıştım.YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?