EXO-M Taipei Walker Ekim Sayısı Röportajı / 6.10.2012

❤ 0
( Yüksek Kalite )

2e6d17fce2cbbb3417f4c93bd2819c99 ca2c4a00d8e34d1ff81ce208ee7169f3 tumblr_mb5nuoeN5N1qd1mkx EXO-M Taipei Walker

EXO-M

EXO-M sadece 5 ayı biraz aşkın bir süre önce çıkış yaptı, Koreli Süperstar grup SJ-M'in genç grubu olan topluluk KRIS (Wu Fan), TAO (Huang Zi Tao), LAY (Zhang Yi Xing), LUHAN, (Lu Han) ve 2 Koreli üye XIUMIN, CHEN'den oluşmakta. Bu yılın nisanında Çince mini albümleri MAMA'yı yayınladılar. Sonraki gün, EXO-M Tainan'da bir konser verdi ve sayıları neredeyse 100'e ulaşan bir grup çılgın fanı araba kiralayıp peşlerine taktıracak kadar ilgi çektiler, bu yüzden popülariteleri küçümsenmeyecek derecede.

PROFIL
TAO Doğum Tarihi: 02/05/1993, 2010'da SM Cast Sistemine katılmış.
CHEN Doğum Tarihi: 21/09/1992, 2011'de SM Cast Sistemine katılmış.
XIUMIN Doğum Tarihi: 26/03/1990, 2008'de SM Şarkı Yarışmasına katılmış.
LUHAN Doğum Tarihi: 20/04/1990, 2010'da SM Cast Sistemine katılmış.
LAY Doğum Tarihi: 07/10/1991, 2008'de SM Cast Sistemine katılmış.
KRIS Doğum Tarihi: 6/11/1990, 2007'de SM Küresel Seçmelere katılmış (Kanada'da).


Soru: EXO-M Henüz Tayvan'da resmi olarak halka açık bir faaliyette yer almadı ama buna rağmen oldukça popüler. Tayvanlı hayranlarınıza söylemek istediğiniz bir şeyler var mı?
Kris: Bu Tayvan'a ikinci gelişimiz ve anca hayranlarla bazı resmi faaliyetlerde bir araya gelme şansı yakalayabildik. Hayranların hem havaalanına hem de konser vereceğimiz yere gelip bizleri desteklemesi tüm üyeleri mutlu etti ve dahası heyecanlandırdı. Bu yüzden umuyoruz ki bunların karşılığı olarak ileride Tayvan'da daha çok faaliyette bulunabiliriz.

Soru: Tayvan'ı nasıl buldunuz? Özel olarak yemekten zevk aldığınız bir yemek veya gitmek istediğiniz bir yer var mı?
Kris: Tayvan'a 2 kere gelebilmiş olsak da açıkçası etkinliklerin dışında pek duracak zamanımız olmadı. Yine de bizi destekleyen bunca hayranın bizi bu denli heyecanlandırması Tayvan'ı gerçekten güzel bulmamıza yetti.
Lay: Programımız çok yoğun olduğu için pek gezecek fırsat bulamadık. Fakat SJ-M'deki abilerimizden Tayvan yemeklerinin oldukça lezzetli olduğunu duyduk. Bir dahaki gelişimizde buranın yemeklerinden tadabilmek için menajerimizden özellikle ricada bulunacağız.

Soru: Konserde veya özel hayatınızda yaşadığınız tuhaf bir anınız var mı?
Lay: Bir kere bir gösteri esnasında, çok sert bir dans yaparken pantolonum yırtıldı! O sırada sahnenin altında bulunan hayranlar anlayabilmem için hemen birkaç el kol hareketi yaptılar ancak o sırada pek dikkat etmedim. 3 şarkının dansını yaptıktan sonra sahne arkasına geçince pantolonumun yırtıldığını anca fark edebildim. Hala netten gönderilen birkaç resim var, çok tuhaf!

Soru: Her gün kullandığınız bir kelime veya öbek var mı?
Lu Han: Pout~pout!* Aslında pout poutun bir anlamı yok ama benim gözümde bir tür ünlem işareti gibi.
(Bu sırada onun yanında oturan Chen pout pout dedi.)
Xiumin: ….. (…ve Luhan'a bakıp güldü, demek ki Xiumin'in sık kullandığı öbek sadece arkadaşlar arasında anlaşılan bir espri.)
Tao: Zor bir durumlar karşılaştığımda "İmkansız diye bir şey yoktur." diyerek kendimi cesaretlendiririm.

Soru: Diğer grupları sık dinler misiniz? En beğendiğiniz grup hangisi?
Chen: Elbette dinleriz. En beğendiğimiz gruplar bizim şirketimizdeki büyüklerimiz. Özellikle sevdiğimizi biri yok, onları kendimize hedef koyuyoruz. Onların yönünden gidip başarı yolunda ilerlemeye çalışıyoruz.

*pout: dudak bükmek

kaynak: Yeppudaa

Alıntıdır.YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?