Jang Keun Suk Çin’de esiyor!

❤ 0
( Yüksek Kalite )

jks1

Burası halka açık fitness merkezinin manzarası değil mi?
O zaman bir müddet YAKINDAN bakacağız.

jks2

Kaslı kollar, güçlü görünümlü aşil tendonu Bir tanrı fitness salonuna indi.
Arka taraftan dahi gerçek adam kokan bu insan kim?

not : aşil tendonu; bacağın baldır kaslarının büyük tendonunun ayak bileğinin arkasındaki topuğa tutunmasına verilen isim

jks3

İlk kez kaslı gerçek adam Jang Keun Suk, değil mi?

jks4

jks5

Ajansı Tree J'ye göre JKS son zamanlarda 24 saat boyunca çalışıyor.Zamana ve mekana dikkat etmeden kendi görünüşünü izliyor.
Eels'in kalbini eriten bu görünüşü biz nerede izleyebiliriz? Jang Keun Suk geçenlerde Çin'de büyük bir promosyon düzenledi.
Gerçek adam Jang Keun Suk tamamıyla burada.

STARCAST Çinde 27-30 Ağustos tarihlerinde etkinlik düzenleyen JKS'yi takip etti.

jks6

Biz Dragon TV'nin programı Muse Dress'in kayıt stüdyosundaydık. Muse Dress bir moda yıldızını belirleme yarışmasıdır. ‘Orange Caramel’ Nana göründü ve önceden belirlenen programını yaptı. Çinli yıldızlar JKS'nin çıkmasıyla "sıcak" karşılamalarını gösterdiler. JKS, Dragon Tv'nin weiboda yaptığı "Muse Dress Programında kimi görmek istersiniz?" anketinde birinci seçilmişti. Uyum içinde sahnede team H'in diğer üyesiyle birlikte performansını sergiledi. 

jks7

hadi hep birlikte dans edelim~

jks8

Çinli modellerle performans gerçekleştirdi. İlk prova sahnesini görelim mi?

Sonunda Muse Dress'in kayıtları başlıyor. JKS'nin adı konuklar içinde göründüğü zaman seyirciler alkış tufanı kopardı. Seyirciler akıllı telefonlara korece tezahüratlar yazarak onu karşıladılar.

jks9


Jang Keun Suk yenilenmiş yakışılılığıyla sahneye çıktı. Onun değiştirmiş olduğu kıyafetinin uyumunu görebiliyor musunuz? Bu detaylı hazırlanmanın neticesi. Yürümeye başladığı zaman seyircilerin hepsi ayağa kalktı.Jang Keun Suk tutkuyla "Take Me"yi rapçı Bigbrother ile söyledi. Çinli modellerin şarkıyla olan uyumlu yürüyüşüyle muhteşem bir performans sergilendi.

jks10

Asyanın prensi göründü.

jks11

Hoşçakalın

jks12

Jang Keun Suk weibo takipçisinin 10 milyona ulaşması halinde Çin seddini ziyaret edeceğine dair verdiği sözü 28 Ağustos'ta yerine getirdi. Kesin karalı yüz ifadesini hissedebiliyor musunuz? Aslında JKS 10 milyon takipçiyi 18 Temmuz 2013'de kırmıştı. Koreli bir aktör olarak ilk rekor onda. Onun sözü "Çin seddinde shuffle dansı" yapmaktı.

jks13

"Sözümü tutmak için yoldayım"

jks14jks15

Manzaraya ağzı açık kaldı~

Çin seddine ulaştığında, Kanıt için resim çekinme süresi istedi. Elindeki selfie çubuğuyla Çin seddi manzaralarıyla dolu resimler çekti. Güneş gözlüğünü takarak eğlenceli pozlar verdi.

jks16

Jang Keun Suk buraya geldi

jks17

Güzelliğin esas açısı

jks18

Selfie çekinmeyi bitirdi ve ciddiyetle sözünü yerine getirmeye başladı. Görkemli shuffle dansını gösterdi.

jks19

Shuffle (yerinde duramayan) Jang Keun Suk göründü

jks20

Güçlü bir shuffle dansı

jks21

Promosyonları 3 gün sürdü. Bu kez Şangay'da Zikzin Radyo açık yayını yaptı. JKS'nin fanları ile daha yakından iletişim kurmak istemesi sonucu radyonun yapıldığı söyleniyor. Jang Keun Suk'un popülaritesi gittiği her yerde patlayıcı etki yaptı. Sadece Çinliler değil, Tayvanlı Hongkonglu fanları da Zikzin Radio gününde bulunuyordu. Kendilerinin hazırladığı pankartlarla JKS'yi endişeli bir şekide bekliyorlardı.

jks22

O günün Zikzin Radyo konusu "Bucket (Buz kovası) listesi" idi. Fanlarıyla dürüstçe buz kovası listesi hakkında konuştu. O günün Zikzin Radyo'su müziksiz bir şekilde yalnızca fanların hikayelerine ev sahipliği yaptı.

jks23

Promosyonun son programı Çin'de Şangay fan meetingi ile oldu. Etkinlik alanı sabahın ilk saatlerinden beri fanlarla dolmuştu. Geç saatlere kadar yerlerini terketmediler. JKS fanlarını %200 sevgiyle ödüllendirdi. Tutkuyla "Lovely Girl" "Turn Off" ve "Save Me"yi siyah takım elbisesi ile söyledi. Tüm sahneyi gezerek seyircilerin tepkilerini ölçtü.,

jks24

jks25

jks26

Onun cazibesi Çin seddi gibiydi. 2. partı beyaz takım elbisesi ile açtı. "Still" "Promise" "I C U" ve "Beautiful Change" gibi şarkıları söylerken fanları tarafından alkışla karşılık gördü.
Ayrıca Çin'de seksi dans yapmadan ayrılamazdı değil mi? Zorlu çalışmanın neticesi değil miydi bu? Sexy Back yaptı.

jks27

jks28

jks29

jks

 

 FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi

Tür: Haberler

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?