Kadın idoller Erkek idollerden daha mı Populer ?

❤ 0
( Yüksek Kalite )

"Erkekler, erkek idollerin şarkılarını dinlemiyor. Kız idollerin güçlü fandomlara ihtiyacı yok, halk arasında azıcık isimlerini duyurmaları başarılı olmalarına yetiyor çünkü kızlar da onları seviyor ve müziklerini dinliyor. (mesela Mamamoo, Red Velvet, G-Friend, A Pink) Kız idollerin konserine gidin, bir dolu kız görürsünüz. Erkek idol konserine gittiğinizde ise hiç erkek yok.

Erkekler genel olarak erkek idol şarkılarını dinlemiyor (YG dışında. Göründüğü kadarıyla Big Bang, Winner, iKON ve Block B dinliyorlar, fakat Zico'suz alt grup veya solo oldu mu dinlemiyorlar) Bu sebeple yalnızca hayranlar erkek idollerin şarkılarını dinliyor, promosyonlar bitince şarkılar listelerden düşüyor. EXO hayranı değilim ama fandomunuz EXO-L kadar güçlü olmadığı sürece listelerde yerini korumak çok zor.

Ayrıca erkek idollerden bahsettiğiniz anda insanlar size 'aptal fangörl' diyor, daha şarkılarını dinlemeden.. fakat bir kız idolün şarkısına kötü derseniz erkekler 'tabii ya, bir kadının en büyük düşmanı başka bir kadındır' diyor.

Eminim hepiniz INFINITE, B2ST, SHINee, B1A4, Block B, VIXX, BtoB, BTS, TEEN TOP, Got7 gibi grupları duymuşsunuzdur. Tüm üyeleri tanımasanız bile halk arasındaki şöhretlerinin kötü olmadığını biliyorsunuzdur… bu sene hepsinin ortak noktası şuydu: dijital listedeki yerleri geceleyin yükseldi ve gün boyunca düştü, albüm satışları yüksek olmasına rağmen dijital listelerdeki yerlerini koruyamadılar.

Kız idollerin şarkıları ise listelerde daha güçlü çünkü erkek + kız dinleyicilerin gücünü küçümseyemezsiniz. Fakat albümleri erkek idollere göre az satıyor.

İşte bu yüzden dijital listede yüksekseniz halk arasında popülersiniz demek oluyor, albüm satışları yüksekse sadece fandomunuz büyük demek. Erkekler erkek idolleri sevmeye başlamazsa eğer erkek idoller hiçbir zaman halk arasında popüler olmayacak. Kız idollerin de albümlerini alanlar kız hayranlar ama, erkekler idollere azıcık para bile harcamıyor…"

1. [+137, -7] Erkekler erkek idollerden nefret ediyor. Yalnızca 'Show Me the Money' ve Big Bang şarkılarını dinliyorlar.

2. [+128, -13] Şahsen ben hip hop'a tahammül edemiyorum, toplumu eleştirirken kasıntı kasıntı davranmaları bana komik geliyor

3. [+128, -2] Erkeklerin dinlediklerine bakın, hepsi hip hop ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ delikanlılar 'Show Me the Money' dinlerken genç kızlar SHINee, B2ST, Big Bang ve BtoB dinledi. Delikanlılar için yapılan anketlerin hepsinde 'Show Me the Money' ve Big Bang oluyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+36, -3] Big Bang'in bir sürü erkek hayranı var, bunun bu kadar övülecek bir şey olduğunu bilmiyordum.

5. [+29, -0] Çok doğru yazmışsın.. kızlar kız idol şarkılarını dinleyip konserlerine gidiyor ama erkekler Big Bang hariç erkek idol şarkıları dinlemiyorlar ㅋㅋ şarkının iyi ya da kötü olması da umurlarında değil. Sana 'aptal fangörl, kıskanç anti' derler ama erkek idollerin haberlerine 'nonoşlar' yazarlar…

6. [+29, -8] Mükemmel Bang

7. [+23, -2] Erkekler yalnızca kızların kıskanç antilik yaptığını sanıyor ama kadın ünlüler hakkında erotik şakalar yapan ve estetiklerini eleştiren de onlar ㅋㅋㅋㅋ kızlar da erkekler de anti yorumları yapmayı bırakmalı ve nefret ettikleri şeylere yorum yapmamalı

8. [+23, -14] Ben de bir kızım ve erkek idol şarkılarını kırk yılda bir dinlerim ㅋㅋㅋ Arada bir Big Bang dinliyorum ama diğerler fazla kasıntı geliyor. En azından Big Bang'in şarkıları herkese hitap ediyor.

9. [+21, -0] Erkekler de kadınlar da Big Bang dinliyor ㅋㅋㅋㅋ insanlar Big Bang'i sevmiyor olabilir ama şarkılarını seviyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

10. [+20, -2] Bence erkeklerin bir kız idolü sevip 'hayran' olması ama kızların bir erkek idolü sevince 'aptal fangörl' olması adil değilㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

11. [+18, -0] Ben erkeğim ve B2ST seviyorum. Yalnızca şarkılarını dinlemek için konsere gittim, bir sürü başka erkek de vardı. Yalnız gelen veya grupça gelen erkeklerle karşılaştım. B2ST hayranları da bana kibar davrandı. Tek başıma oturuyordum, gelip su ister misin, hangi üyeleri seviyorsun falan dediler, bir de sanırsam yelpaze gibi bir şey verdiler.

12. [+16, -8] Aptal fangörller, erkekler erkek idolleri hiç umursamıyor. Biz basit yaratıklarız. Erkek idollerin şarkıları berbat, zaten bu yüzden listelerde değiller. Siz aptal fangörller televizyon listelerini manipüle ettiğiniz için sürekli birincilik alıyorlar ama sonra noluyor? Listelerden düşüyorlar. Big Bang'e bakın.. galibiyet almalarına gerek yok ama aylardır listelerdeler. En önemli olan şey şarkının iyi olmasıdır, ama aptal fangörller yüzünden listeler amacından sapıyor.

13. [+16, -3] Erkekler Block B ve Big Bang dışında erkek idol şarkılarını dinlemiyor, son zamanlarda iKON da geldi

Kaynak:Netizenbuzz Turkey facebookFILM BILGILERI 2 sene önce eklendi

Tür: Haberler

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?