Kim Hyung Joong Soruşturma Boyunca İnkar Etti!

❤ 4
( Yüksek Kalite )

Kim-Hyun-Joong

Kız arkadaşına vurduğu gerekçesiyle polis karakoluna çağırılan Kim Hyung Joong dava ile ilgili soruşturması yaklaşık olarak 44 saat sürdü.

Sorguya çekilmek için Seoul Songpa polis karakoluna doğru yol alan Kim Hyung Joong gelen gazetecilerin sorularını ''Üzgünüm. Soruşturma boyunca dürüst olacağım.'' diyerek yanıtsız bıraktı.

Polis merkezine akşam üzeri saat 9 gibi geldi ve 3 saat 50 dk sonra yani saat 00:50 sıralarında karakoldan çıktı.

Sorgulama sırasında, Kim Hyung Joong ''Bir Laf kavgası yaptığımı ve ona bir defa vurduğum doğru fakat geri kalanı [Suçlamaların] hepsi yanlış.'' diye belirtti.

Polisin belirttiği: 'KHJ 4 suçundan sadece 1'ini kabul edip diğerlerini yalanladı.. Kaburga kırığına da gelince bunu kendisinin yapmadığını şakalaştıklarında bile bunu farketmediğini belirtti.' 

Başka bir polis: 'Suçlayan ve suçlanan arasında yaşanan kavganın nedenlerini araştırmak için Bayan A'yı tekrardan çağırmayı planlıyoruz.'

Ajansında açıkladığına göre, KHJ, Bayan A'ya sadece 1 kez fiziksel şiddette bulunmuş, defalarca değil.

Ancak, son yayınlanan rapora göre kız arkadaşı, 2 Ay boyunca fiziksel şiddette bulunduğunu vücudundaki izlerle savunuyor.

Ayrıca bazı yerlerde bir kez/bir defa yazıyor ama emin değilim bu konu hakkında. Birkaç kere olmuş olabilir. Fakat Bayan A'nın da abarttığı kadar değil. Günde 3 öğün dayak yemedi sonuçta. Fakat bir kez/bir defa yazısı bana hiç doğru gelmiyor.

KHJ karakoldan çıkarken: Kaynak: Korezin,alllkpopFILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?