KIM JONG-KOOK VE LEE KWANG-SOO, ÇIN EĞLENCE PROGRAMI İÇIN TÜRKIYE’YE GELIYOR

❤ 0
( Yüksek Kalite )


"Running Man" yıldızları Kim Jong-Kook ve Lee Kwang-Soo, Çin Eğlence Programında özel konuk olarak yer alacak ve bu ayın sonunda programın çekimleri için Türkiye'ye uçacaklar.

 

"Amazing Race" adındaki bu Çin Eğlence Programı, iki kişilik bir takım verilen görevleri tamamlamak için seçilen şehre gider.

Programın bağlı olduğu şirket, " Yapım ekibi olarak onlara ulaşmak için çok uğraştık. Çin'in en popüler yıldızların yer aldığı programda, Kim Jong-Kook ve Lee Kwang-Soo özel konuk olarak katılacaklar. " şeklinde belirtti.

Ready China'nın CEO'su, Çin merkezli bir ajanstan temsilci olarak, " Dizilerden eğlence programlarına geçilmesi Hallyu patlamasına neden olmaktadır ve bunu temsil eden iki yükselen yıldız Kim Jong-Kook ve Lee Kwang-Soo'dur. Çin'de popülerlik açısından ikisi, Lee Min-Ho ve Kim Soo-Hyun ile kıyaslanabilinir. " şeklinde belirtti.

Bu arada, Kim Jong-Kook ve Lee Kwang-Soo, Türkiye'deki "Amazing Race" programın çekimlerinin ardından "Running Man" programının üyelerine katılarak yaklaşık 6,000 fanı ile buluşmak için Hong Kong'a gidecek.

oaXZrHl qzVgoroFILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?