L.Joe Inkigayo Dergisi Röportajı

❤ 0
( Yüksek Kalite )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.Joe Inkigayo Magazine Interview L.Joe Inkigayo Magazine Interview

En çok güldüğün zaman güzelsin. Çünkü ben güldüğünde güzel olan kızlardan çok hoşlanırım, bu en iyi ifade edebileceğimi düşündüğüm şarkı sözüydü."Güldüğünde çok güzelsin," eger bunu daha komik bir söze dönüştürebilseydim, şöyle derdim "Makyajsız en güzelsin~" Makyajsız sevimli olan kızlardan da hoşlanırım.

Kalp atişlarımı hızlandıran, hoşlandığım kızlar, gülümseyince ve makyajsız yüzleriyle güzel olan kızlar. Herkes makyajla güzel ya da yakışıklı görünebilir, ama bence birisi sahte ve gösterişli seyler kullanmadan güzel oldugunda daha hoş bir his yaratıyor. Ayrıca her zaman neseli ve mutlu olan insanlardan da hoşlanıyorum. Eger biri benimle neşeli bir şekilde konuşursa, o an cazibesine kapilabilirim.

TEEN TOP'in sırrı! Bazen Ricky oyunculugunu biraz abartabiliyor. Onun yüzünden, isten sonra, zaten yorgun olan üyeler daha da yoruluyor. (Gülüşmeler) Ama Ricky'ye sahip olmasaydık, gerçekten çok boş hissederdik. Yanimizdayken, endişeleniyoruz; ama yanımızda olmadığında, daha da fazla endişeleniyoruz. Iste bu tarz bir varlığa sahip o! Bana enerji veren gizemli bir cazibesi var, aynı zamanda beni yoran. Ah! Fanlar en çok Ricky'nin yediğini düşünüyor, ama aslında bu C.A.P. Ağzında bir paket çikolatayla yaşıyor, bu konuda ne yapabiliriz? Eger C.A.P kilo alırsa, bu tamamen çikolata yüzünden olur.

Iyi Çocuk. Kişiliğim yüzünden asla "kötü çocuk" olamıyorum. Biri üzgünse, sürekli sormadan duramıyorum "Niye üzgünsün?" diye. Ayrıca çalışanlarla ilgilenip yemek yiyip yemediklerini sordugumda da "iyi çocuk" oldugumu düsünüyorum. Özellikle çok yemiyora benzeyen kadın çalisanlara böyleyim. Hep günün işi bittikten sonra yiyorlar, bu yüzden gün içinde onlara yemek ısmarlamaya çalışıyorum.

Kötü Çocuk. Yurtdışında yaşarken birkaç defa başımı belaya soktum. O zamanlar kızlarla hiç ilgilenmediğim için çoğunu reddettim.Bu yüzden bir arkadaşımı kaybettiğimi hatırlıyorum. Eger bir arkadaşım "Senden hoşlanıyorum," diye itiraf ederse, soğuk ve mesafeli oluyorum. Sanırım aramıza bir sınır çiziyorum. Benden çok hoşlanan bir arkadaşım vardı, ama ona eskisi gibi davranırsam kırılacağını düşündüğümden… ona karşı soğuk davrandım.YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?