LED Apple’ın Eski Üyesi KeonU İçten Bir Mesaj Ve Bir Şarkı İle Hayranlarına Veda Etti / 13 Temmuz

❤ 0
( Yüksek Kalite )

ledapple keonu ledapple keonu2 ledapple keonu3

Led Apple üyesi Keonu'nun sağlık sorunları yüzünden müzik hayatını bitirip beste yapmaya yoğunlaşacağı haberinin verilmesi üzerine bu ani karar tüm hayranları derinden yaraladı. 

Bunun üzerine Keonu bir sosyal paylaşım sitesi üzerinden minnettarlığını bildiren içten ve durumu açıklayan bir mesaj ile hayranlarına veda etti.

KeonU mesajında şunlardan bahsetti. "Herkese merhaba uzun zaman oldu değil mi? Comebak yaptıktan sonra hepinizi görebileceğimi umuyordum. Ama aniden ortaya çıkan olaylar yüzünden bu mümkün olmadı. LED Apple ile uzun süre birlikteydik ama artık ayrılma vakti geldi. Benim için oldukça ani ve karışık bir durumdu ve sizlere bu kadar geç söylediğim için özür dilerim. Ailem gibi olan şirketten ve diğer üyelerden ayrı kalmak çok zor ve yalnız hissettiriyor. Bir kez daha onların benim için önemini anladım. Sağlık durumum çok iyi değil ve bununla birlikte çeşitli sebeplerlede anlaşıldı ki benim yolum ve LED Apple'ın yolu çok farklı yönlerde ilerliyor. Bu yüzden LED Apple'a dönmek gibi bir durum söz konusu değil! Yaşasın… Ne zaman yorgun ve bezgin olsam hayranlarımı düşünürdüm ama şimdi ne yapacağım konusunda emin değilim. Bu günlerde birçok şarkı besteleyip, söyeyerek pratik yapıyorum. İnanıyorum ki çok yakında ister bir bestekar ister bir sanattçı olarak hayranlarımla tekrar buluşacağım. Umuyorum ki müzikal kariyerimde beni ve 'Run To You' ile yeni çıkışlarını yapan LED Apple'ı her zaman desteklersiniz. LED Apple sonsuza kadar kalbimde kalacak ve sizlerle aşadığım tüm hatıralarım zihnimde yaşayacak. Her zaman bu hatıraları canlı tutacağım. Hoşçakalın…"


KeonU ayrıca mesajla birlikta hayranlarına olan sevgisini ifade eden kendi bestesi olan "I Love You" isimli bir şarkı da paylaştı. 

Kaynak:YeppudaaFILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?