Lee Seung Gi ve Girls’ Generation’dan Yoona çıkıyor!!

❤ 0
( Yüksek Kalite )

34302_130737890289764_107602879269932_203127_5465100_n

Lee Seung Gi ve Girls' Generation'dan Yoona çıkıyor!!!

Geçtiğimiz yılın ilk günü Rain ve Kim Tae Hee'nin ilişkisini duyuran Kore'nin CIA'i lakaplı haber kuruluşu Dispatch bu yılın ilk günü de boş durmadı ve özel bir haber yayınlayarak ikilinin sevgili olduğunu duyurdu!

Dispatch'ın haberine göre, haber kuruluşu Lee Seung Gi ve YoonA'nın buluşmasından fotoğraflar çekmeyi başardı!

Yayınlanan bu fotoğraflar 8 Ekim 2013 tarihinde, Lee Seung Gi Japonya konserinden döndükten sonra çekildi. Medya kuruluşuna göre, Japonya'dan döndükten sonra Lee Seung Gi Samsungdong'da bir daireye doğru yola koyuldu ve oradan YoonA'yı aldı. Ardından ikili Han Nehri bölgesine gitti ve bu özel randevuları bir saat sürdü. Seung Gi ardından Yoona'yı evine bıraktı ve habere göre Yoona'nın elinde paketler görüldü, bu paketlerde Seung Gi'nin Japonya'dayken YoonA'ya aldığı hediyeler varmış.

İkilinin geçtiğimiz yıl (2013) Eylül ayında görüşmeye başladığı, ilişkilerinin dört aylık bir dönemi kapsadığı ve bu durumun bir sır gibi saklandığı söylendi.

Bu randevuya ek olarak, 'Dispatch' ikiliyi 13, 22 Ekim tarihlerinde ve Kasım ayında da defalarca birlikte vakit geçirirken görüntüledi.


Haber yayınlanır yayınlanmaz iki ünlü ismin de şirketlerinden bir yalanlama gelmedi, iki şirket de duraksamadan ikilinin ilişki durumunu onayladı.

SM Entertainment'ten gelen açıklama:Onlar şu anda birbirini tanıma aşamasındalar.
Lee Seung Gi temsilcileri de Seung Gi ve Yoona dikkatli bir şekilde görüşüyorlar.Görüşmeye ne zaman başladıkları hakkında tam bilgiye sahip değiliz ama biz onların başlangıç aşamasında olduğunu söyleyebiliriz.Lütfen onları destekleyin.
Her iki şirkette ilişkinin onaylanmasında tereddüt etmedi.

Hepimizin bildigi üzere ikili daha önce birbirlerini ideal tip olarak seçmişlerdi.

lee seunggi yoona seungggi ve yoona2 seungggi ve yoona lee seunggi ve yoonaFILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?