Niel Inkigayo Dergisi Röportajı

❤ 0
( Yüksek Kalite )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

niel teen top röportaj2 niel teen top röportaj

Kalbimi küt küt attıran bir kadını nerde görsem ifadesiz bir şekilde uzaktan içime kapanıp ona bakıyorum veya düşüncelere dalıyorum. Farkında olmadan onun cazibesini hissediyorum. L. Joe gibi, gözleri ile gülümseyen insanlardan hoşlanıyorum.

TEEN TOP sırrı! Ricky sevimlidir fakat bir baş belasıdır… O günde bir kez mutlaka belaya giriyor
Onun bize yardım mi etmeye çalıştığını bilmiyorum ama bir bardak taşısa onu düşürür ve kırar. Ya da tüm gömleğinin üzerine suyu döker … O stilistlerin daha fazla çalışmasına neden olur. Geçen defa, sahnede pantolonu yırtılmıstı!! (Gülüşmeler)
günde en az bir kez belaya girdigi için, her zaman onunla ilgilenmek ve onu göz önünde tutmak gerekir. Tek kelimeyle, Ricky bir bebek.(Gülüşmeler) Ricky ile ilgili bir sır!! Yaptığı eylemleri bebek gibi olsa da, o çok düşünceli bir adamdir. O çok düşünür ve herşeye rağmen asla yüksek sesle şikayet etmez, ben onun içine hapsedilmiş çok şikayetleri olduğunu düşünüyorum.

İyi Adam

Ben herkese saygılı davranmaya çalişıyorum ve herkesle paylaşmaya çalışıyorum. Otobüste her zaman koltuğumu baskalarina veririr ve sırada dururken meşgul insanlarin önüme geçmelerine izin veririm. Eger herhangi birinin ruh hali iyi değilse, onlarin daha iyi hissetmelerini sağlamak için zahmet çekerim ve onlari mutlu etmeye çabalarım. Çünkü ben A Tipi biriyim, eğer biri surat asıyorsa, gerçekten endişelenirim. (Kahkaha atar.)

Kötü Adam

Kişisel olarak "kötü adam" görünümünün bana uygun düstüğünü düşünmüyorum. Görüyorsunuz ki ben L.Joe'dan çok farklıyım. (Kahkaha atar.) "Supa Luv"un tanıtımında, sert ve güçlü bir görüntü sergilemek için elimden geleni yaptim. "No More Perfume On You"nun tanıtımındaysa, "sevimli bir genç adam" olarak insanların beğenisini kazanmaya çalıştım, ama çekici bir yönle. Her gün bunu yapmak zordu, ama sahnedeyken "kötü adam" olmak için herkesten daha fazla çalışacağım.YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?