Oh Yeon-Seo “Cheese in the Trap” Filminde Hong-Seol Karakterini Canlandıracak

❤ 0
( Yüksek Kalite )

Başrolünde Park Hae-Jin’in rol aldığı "Cheese in the Trap" filminin kadın başrol karakteri Hong-Seol’ü oyuncu Oh Yeon-Seo’nun canlandıracağı açıklandı.

znrJ8g

Başlangıçta düzenlenen seçme ile kadın başrol karakterinin belirlenmesi planlanmıştı ancak ilk düzenlenen turda rolü canlandırabilecek uygun bir kişiyi bulamadıkları için seçmelerin iptal edildiği açıklandı.

Yeniden Yoo Jung karakteri ile filmde yer alacak olan Park Hae-Jin bu konu ile ilgili, "Oh Yeon-Seo filmde Hong-Seol karakterini canlandıracak. Ben şahsen onunla henüz bir araya gelmedim. Bu yüzden onu dizideki Kim Go-Eun ile karşılaştırmam doğru olmaz.” diyerek düşüncelerini aktaran oyuncu ayrıca, "Go-Eun dizide Hong-Seol karakterini canlandırmakta başarılı olduğundan onları karşılaştırabileceğimi sanmıyorum. Onlar sadece karaktere kendi renklerini eklemek zorunda kalacak. Go-Eun dizide Hong-Seol karakterini canlandırırken webtoon’un ötesinde bir Hong-Seol’u dile getirdi. … Onun, webtoonu anlayacağını düşünüyorum ve onu webtoondaki Hong-Seol olarak görmek için sabırsızlanıyorum.” sözlerini ekledi.

Film, Soon Ggi tarafından yazılan "Cheese in the Trap" adlı bir webtoon'e dayanmaktadır. (İlk bölümü 7 Temmuz 2010'da comic.naver.com/webtoon yayınlanmıştır.). Ayrıca 2016 yılında webtoonun "Cheese in the Trap" dizi versiyonu yayımlanmıştır.

Filmin çekimlerine önümüzdeki yılın Şubat ayında başlanması ve filmin 2017 yılının yaz aylarında gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwikiallkpopdramabeansFILM BILGILERI 7 ay önce eklendi

Tür: Haberler

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?