Park Shin Hye – Kim Heechul Röportajı

❤ 0
( Yüksek Kalite )

park-shin-hye2

Super Junior dan Kim Heechul Park Shinhye ile röportaj yapıyor.  🙂


Son zamanlarda bir Koreli ünlünün diğer bir Koreli ünlüyle yaptığı ilginç bir röportaja eriştim. Mülakatın başlığı ‘Heechul geliyor’. Kim Heechul, Super Junior’ın bir üyesi. Röportajı yaptığı kişi Heirs da başrol oynayan Park Shinhye. Bu Kim Heechul un ilk röportajı. Park Shinhye Heirs ve kendisi hakkında ne söyledi? Hepsini burada öğrenebilirsiniz.

“Öyleyse ben bir muhabir olacak mıyım? İlginç olacak. Çok fazla tanışmak istediğim insan var. Bunu yapacağım. Bir de kendi kendime mi yazıyor olacağım? Bunu yapmakta iyiyim. Haha!”

Farz edelim bir röportaj yeni bir biçime sahipse, bu tipik olanlardan değil midir? Eğer röportajı yapan kişi başrollerde oynayan bir yıldız olsaydı, belki ünlü olup mülakat yapılan kişi daha çok fikrini paylaşabilirdi?

Bazen Kim Heechul çok açık sözlü olduğu için yanlış anlaşılıyor ama o 10 senedir tutarlı bir geçmişe sahip. O sırasına aldırmayarak her ne isterse kesinlikle söyleyen biri ama aynı zamanda başkalarına saygı duyan bir yıldız. Çoğu ünlüye yakın olan bir kişi, yaşça küçük olan idollerden Sulli ve kıdemli olan aktör Choi Min Soo ya varana kadar. Bir yıldız diğer yıldızlarla röportaj yaptığında Kim Heechul gibi röp0rtaj yapabilen kimse bulunamaz.

“Eğlenceli olacak. Hadi şunu yapalım! Bugünlerde denemek istediğim çok şey var ve hayranlarından biri olarak tanışmak istediğim çok fazla yıldız. Ah, beni tanıyorsunuz bu yüzden röportajboyunca söylediklerimi iyice süzgeçten geçirmelisiniz. Haber niteliğinde kullanabilecek için söylediklerim %50 değerinde. Tabii ki %50 de güçlü bir oran. Haha!”

Kore pop grubu olan Super Junior ın bir üyesi ve aktör olarak farklı bireyselliğe sahip çünkü o yıldızlarla tanışacak.

“Hee Chul Is Going” ① Actress Park Shin Hye

Tada~ “Hee Chul Is Going” ilk mülakatı yakında geliyor. Benim bugün tanışmak istediğim yıldız Park Shinhye. Aslında o ve ben kişisel olarak tanışıyoruz. Biz aynı kuaför salonuna gitmiştik ve ilk kez orada onunla tanıştım. Benim ilk mülakatını yaptığım kişi olarak onu seçmemin nedeni tanışıklığımızdan kaynaklanmıyor^^. O “Hee Chul Is Going” in ilk müşterisi olarak seçildi çünkü o SBS drama Heirs da şaşırtıcı bir performans sergileyen göze çarpan bir aktris. Bu yüzden ben kuaför salonu arkadaşım Shinhye ile tanışmayacağım. Ben Heirs dan Eun Sang ile tanışacağım. Hadi artık aktris Park Shinhye ile mülakatımıza başlayalım. İşte başlıyoruz!

093839302_008 093836522_003

O bugün çok sevimli. Evrenin büyük yıldızı ile buluşma da giyilecek hoş ve uygun bir elbiseye sahip. Haha. Bu yüzden mülakatımız için daha da samimi olabileceğimiz bir gökdelende parti odası hazırladım. Bu “Hee Chul Is Going,”in ilk mülakatı bu yüzden memleketimden enerji almak istiyorum. Hahaha.

-Kim Hee Chul (Kim): Merhaba aktris Park Shin Hye!

▶Park Shin Hye (Park): merhaba, sen bir muhabir misin?

-Kim: Tabii ki ben hızlı yazabilirim. Şimdi ne kadar hıza erişebileceğimden emin değilim ama küçükken dakikada 800 hece yazabiliyordum.

▶Park: Gerçekten mi?

-Kim: Ben hep oyun oynardım. Onlardan yüksek hız kazanmış olmalıyım. Başlayalım mı? Um, bugünlerde nasılsın?

▶Park: Heirs tan sonra her gün mutluydum. Yurt dışına gittim ve geçen senenin sonunda SBS oyunculuk ödüllerinde 3 ödül sahibi oldum, Bayanlarda mükemmel oyunculuk ödülü, en iyi 10 yıldız ödülü ve en iyi çift ödülü. Ah! Bir de Geun Suk oppa ile Çin’de bir reklam filmi çekimim vardı.

-Kim: Geun Suk? Bence benzer kişiliğe sahip insanlar olarak yakınsınız. Güçlü bir zekaya sahip olmalısın bu yüzden sıkıntı çekebiliriz. Haha!

▶Park: Henüz sıkıntı yaşamadım. Nereye gitsem gelişen SNS ile her şey insanlara tanıdık geliyor. Bowling pistine gittim ve oyun süresince insanlar için orada olmam SNS sayesinde biliniyordu.

-Kim: İnsanlar resim çekiyorlar mı?

▶Park: Hepsi değil. Her nereye gidersem, ne yaparsam konuşuluyor.

-Kim: Bu senin için zor olmalı. Yalan dedikoduları nasıl durdurduğumu bilmek ister misin? Bu benim tarzım. Eğer birisi resmimi çekmiş gibi görünüyorsa ve yükleme yapacaksa, ben onlardan daha hızlı davranıp hayranlarıma nerede ve kimle beraber olduğumu bildiriyorum.

▶Park: Hoş fikirmiş ve kibar bir tarz.

-Kim: Konuşmadaki ana temadan uzaklaşıyoruz. Geri gidelim, ödül hakkında konuşuyorduk. Sen çok fazla ödül aldın, reklam çekimlerin oldu ve bolca para bu yüzden sen bir evlada yakışır şekilde yaşıyorsun.

▶Park: Hadi canım! Tek ben mi böyleyim? Eminim sen de bu durumdasın.

-Kim: Ben senden yaşça büyüğüm ama senin çıkışın benden hızlı oldu. Ben sahneye çıkışımı 2005’de yaptım. Sen eğlence sektöründe böyle bir kıdemlisin.

▶Park: 2003’tü. Böyle söyleme. Seninle benim çıkışım arasında sadece 2 sene var. Benimle rahat olabilirsin. Birbirimize yabancı değiliz. Haha.

-Kim: Öyle mi? Benim neden çaresiz söylemlerde bulunduğumu biliyor musun? Gerçekte, ben seninle Heirs hakkında mülakat yapmak istemedim. Diziden sonra sen Heirs hakkında bolca mülakat yapmışsındır.

▶Park: Senin sorularını seviyorum. Gerçekte, benim hikayem hakkında fazla konuşmadım. Herkes ben veya Eun Sang dan çok, “Young Do ya ne dersin? Kim Tan a ne dersin?” gibi sorular sordu(gülüyor).

-Kim: O zaman ben sana farklı bir soru sorabilir miyim? Rachel a ne dersin? Sevimli değil mi?

▶Park: Kim Ji Won(Rachel) ile yemek yiyecektim ama o hasta, yatağında yatıyor.

-Kim: Sen onunla yemek yemek üzereydin? Bu çeşit haberleri bana söylemen gerekirdi.

▶Park: Hadi ama, neden böyle davranıyorsun? Rachel gerçekten bir oyuncak bebek gibi görünüyor. Ben onun dış görünüşünde Kim Tae Hee yi görebiliyorum.

093835427_001

-Kim: Öyle mi? O Kim Tae Hee ye benziyor mu? Yüzünü pek hatırlayamadım.

▶Park: Bir kadının yüzünü mü unuttun?

-Kim: Boyu posu iyi hatırlarım ama yüzleri unuturum. Ah! Tekrar odak noktamı kaybediyorum. Heirs a geri dönelim. Dizide işaret dili kullandın. Gerçekten bunu öğrendin mi?

▶Park: Kullandığım çok sahne yoktu. İşaret dili videolarıyla pratik yaptım. Eun Sang’ın annesini oynayan Kim Mi Kyung gerçekten gece gündüz çalıştı. İşaret dilini kullanarak konuşan insanlar gerçekten yüksek bir hıza sahip. Kim Mi Kyung gerçeği yansıtması için büyük gayret gösterdi.

-Kim: Sen Heirs da Lee Min Ho ve Kim Woo Bin ile rol aldın. Kimin erkek arkadaşın olmasını isterdin? Sanırım bu çeşit sorular sana çoktan soruldu. Bu yüzden hangi erkek senin tarzın, Kang Ha Neul (Lee Hyo Shin) ve Kang Min Hyuk (Yoon Chan Young)?

▶Park: Sanırım Chan Young daha iyi. O Bo Na (Krystal) ile oynadığında veya şaka yoluyla takıldığında, karakter sevimliydi. Neyle ilgilense  onunla da ilgileniyordu.

-Kim: Bana en çok benzeyen kim?

093840630_012

▶Park: Hyo Shin. O aşk/nefret ilişkilerini sever. Haha. Birbirleriyle dövüşen iki insanı görmekten zevk almıyor musun? “Dövüş, dövüş” diyerek?

-Kim: Um, sonraki soru. Dizide çalışırken, kimle daha çok diyaloğun vardı Lee Min Ho ve Kim Woo Bin?

▶Park: Her ikisi de. Min Ho oppa iyi bir görgüye alışkın da. Nasıl söyleyebilirim? O erkeksi ve olumlu bir gayrete sahip ama aynı zamanda kadınlar ve insanlar için temel bir tutuma sahip. Eğer ağır şeyler taşıyorlarsa insanlara yardım eder. Son seferinde ekibimizden biri elinde ağır şeyler olduğu için kapıyı açamadı bu yüzden kapıyı o açtı ve o kişi için bekledi. Hiçbir şey istemedi. Sadece ekip elemanı için bunu yaptı.

-Kim: Bunu ben de yaptım ama kapıya vurdum ve kaçtım çünkü utanmıştım ve çekiniyordum.

▶Park: İşte tamamen Young Do gibi.

-Kim: Öncesinde bir kapıya vurdum ve ekip elemanı bana dedi ki, “Teşekkürler oppa” bu yüzden tekrar çekindim ve tekrar kaçtım. Kim Woo Bin ne çeşit bir insan?

▶Park: O dimdiktir. Doğru düşünen bir insan olduğu anlaşılıyor. Onu her gördüğümde, onun iyi bir terbiyeye sahip olduğunu düşündüm.

-Kim: Dizi alanında, aktörler arasında gergin bir savaş olduğu görünüyor, sanırım.

▶Park: Bizim yoktu. Biz aynı yaştaydık ve en fazla bir iki yaş oynuyordu. Ha Neul, Woo Bin ve ben ortadayız. Bizim üstümüzde Min Ho oppa vardı. Biz aynı frekanstandık.

-Kim: Sen ve Rachel birbirinizin yüzüne tokat attığınız sahnede rol yapmak zor olmadı mı?

▶Park: Biz gerçekte tokat atmadık. Ellerimizi yüzümüze savurduğumuzda yüzlerimizi çevirdik.

-Kim: Siz çocukların oyunu sahteydi.

▶Park: Biz avuç içiyle bunu yapmayı denedik ama işe yaramadı. Birisine vurmada yeterli tecrübeye sahip değildim. Gerçekten elimle vursaydım acıtacak gibi görünüyordu bu yüzden yapamadım.

-Kim: Dizinin yönetmeni barışçıl biriydi.

▶Park: Tan’ı oynayan Lee Min Ho oppa, dayak yiyen tek kişiydi. Tan’ın yüzüne tokat yediği bir sahne vardı ve boyun eğmez bir tavır gösterdi, yüzünü dönmedi. Gerçekten tokat yemenin dışında bir seçenek yoktu.


-Kim: Tokat yemekten bahsedince, senin rol aldığın Stairway to heaven dizisini bana hatırlattı. Sen dizide çok tokat yemiştin.

▶Park: Ben hemen hemen 30 kez tokat yemiştim.

-Kim: Tokat yediğin sahneyi çekerken yönetmenden nefret etmedin mi?

▶Park: Annemden bile tokat yememiştim bu yüzden öyle bir tokat yediğimde beynim boşaldı.

-Kim: Karmaşaya rağmen sen iyi rol yapmıştın.

▶Park: O anda, senaryodaki doğrultu tokat yedikten sonra üvey anneme ters ters kınayan gözlerle bakmaktı. Tokat yediğimde, satırlarımı okuyabilmek için dikkatimi topluyordum, aklımdan ‘replikleri oku, replikleri oku’ diyerek.

-Kim: Bir aktris olarak çıkış yapmadan bu yana 10 yıl geçti aynı TVXQ gibi.

▶Park: TVXQ hayranları tarafından küfürlü sözler işitmem değil mi?

-Kim: Allah allah! Sen ve TVXQ rakip değilsiniz.

▶Park: TVXQ’den Chang Min’in doğum günü benimkiyle aynı 18 şubat. Ne zaman doğum günüm gelse bu yüzden onun ismi arama motorlarında en başta oluyor. Ben de o gün doğdum ama sadece onun adı listede oluyor(gülüyor). Bir aktris Kang So Ra aynı gün ve aynı yılda doğdu. Çoğu aktris 1990’da doğmuş, Kang So Ra, Park Bo Young ve Go Ah Ra vb.

-Kim: Ah Ra çoktan 25 yaşında mı? O çok parlıyor. Evet, ben bile 32 ime geldim.

▶Park: Ah Ra ve ben aynı üniversitye (Chung Ang) gittiğimiz için yakınız. O Answer Me 1994’ün çekimlerindeyken biz ‘senin dizini  izliyorum’ diyerek temas halindeydik.

-Kim: Dizilerde beraber rol alan aktrisler birbirlerine ne söylerler?

▶Park: Senin dizin ilginç veya başka şeyler söylüyoruz. Biz genelde dizinin çekim alanları hakkında konuşuyoruz. O yer soğuk değil mi? Bunun gibi.

-Kim: Kadınlar detaylar ister. Erkekler tamamen farklı. Song Joong Ki ve ben metinleri değiştirdiğimizde biz sadece ‘KKK’ şeklinde mesaj gönderdik. Biz siz kızların ne işler çevirdiğini söylemekten utandık.

▶Park: Aktrisler şöyle söyler, “Hey benim rolüm çapkın(güler).” Ama biz kontrol ediyoruz ve ilk birbirimizin beden şartlarını soruyoruz. “Soğuk, hasta olma” şeklinde. Çekim yerlerine soğuk hızlı geliyor. Heirs çekimlerindeyken Eylül’den beri dolgu malzemesiyle yaşıyorum.

-Kim: Heirs da epey çapkınlık sahneleri vardı. Bu sahnelerde rol yapmak nasıldı?

▶Park: Senaryoyu ilk okuduğumda çok utanmıştım. O sahnede nasıl rol yapacağım hakkında fikrim yoktu. İlk bakışta komikti. Çok tatlı olan sahneler olduğu için çok güldüm ve kalbim pır pır etti. Sahne birkaç kez geldiğinde doğal oldu. İlk rahatsız hissetim ama sonra doğal olarak gerçekleşti. En sonunda yapabildim.

-Kim: Heirs’ı izlerken sıklıkla izlediğim kızın tanıdığım Park Shinhye olmadığını düşündüm. Sen rol yapıyordun ve ağlıyordun. Gözyaşları oynarken mi ortaya çıkıyordu?

▶Park: Hiç göz damlası kullanmadım. Gerçekten gergindim. Bu çeşit bir sahne olduğunda kesilen sahne olmaması gerektiğini hissettiğim için baskı büyük oluyor. Küçüklükten beri böyle hala düzeltemedim.

-Kim: Aktrisler ağlarken bile sevimli görünmek için dikkat etmek zorundalar.

▶Park: Eğer bunu yaparsam iyi rol yapamam bu yüzden her zamanki gibi ağlarım.

-Kim: Ama sen sevimli bir ağlayışa sahipsin. Neden bu şekilde ağladığını merak ettiğim çok insan var, ama sen ağlarken bile sevimlisin.

▶Park: Gözyaşlarım kolaylıkla akar, gerçekten ağlarım. Bazen duygularımı kontrol edemiyorum bu yüzden çok ağlarım.

-Kim: Bununla birlikte aktörler ve aktrisler korkunç görünüyor. Onlar ağlıyorken repliklerini okuyorlar.

▶Park: Senaryodaki duygu, Eun Sang’ın duygusu benim değil. Ben 4 ay boyunca Eun Sang olarak yaşadım bu yüzden hangi sahneyi hatırladığımı sorduğumda iyi cevap veremem çünkü Eun Sang benim. Ben başka bir insanın yaşamını yaşadım bu yüzden iyi hatırlayamam.

-Kim: Sen ve Kim Woo Bin birbirinizle kaba bir şekilde konuşuyorsunuz. Woo Bin ile aynı yaşta mısınız?

▶Park: Ben 1990’nın ilk yarısında doğdum bu yüzden1989 doğumlularla iyi anlaşırım.

-Kim: Bu yüzden Kim Woo Bin ve Girl’s Generation dan Tae Yeon aynı yaşta. Bunu güçlükle hayal edebiliyorum(gülüyor).

▶Park: Tae Yeon çok genç görünüyor bu yüzden hayal etmesi zor olabilir.

-Kim: Ben acemiyken biz aynı kuaför salonuna gitmiştik.

▶Park: 2003’tü. Aynı kuaför salonuydu ve aynı kuaför. SM’in acemilerinin çoğu oraya giderdi.

-Kim: Bu yüzden biz ‘hadi arkadaş olalım’ dedikten sonra yakınlaşan bir ilişkide değildik.

▶Park: Onunla bir dizide rol aldığım sıralarda Hongki’den senin hakkında çok şey duydum.

-Kim: Onun iyi bir kişiliği var. Alkollüyken onunla rahat bir şekilde konuşabiliyorum. Ondan sonra biz birbirimize ‘Hyung’ (abi), ve ‘Dong-sang’ (küçük kardeş) diyoruz.

▶Park: Ben senin hakkında çok fazla şey duyduğum için senin ve benim yakın olduğumuzu hissettim. Haha.

-Kim: Evet, ne çeşit kızlardan hoşlandığımı bilecek kadar beni iyi tanıyorsun.

▶Park: Sana iki şey söyledim, “seninle olmak onun için bir kayıp” veya “ oppa iyi bir hayat yaşa”

-Kim: 10 üzerinden 8 kez “iyi bir hayat yaşa” dedin.

▶Park: Biz SBS Gayo Daejun (yıl sonu müzik festivali ve ödül töreni) de sunucuyduk. Benim için ilkti. Yong Hwa ‘ında öyle. Sen bana çok yardım ettin. O zamanda, oppa benimle çok konuşmadı. Biz seninle daha önce tanışmıştık ama sen sadece bana “Ah, evet” dedin.

-Kim: Çalışırken karşılaştığım insanlarla kibar bir şekilde konuşurum. Eğer özel bir ilişki olursa bazen zahmetli oluyor. Çünkü ben insanları biraz tanıyorum.

▶Park: Ben sunucu olarak aktifken, Leeteuk ve sana minnettardım. Her ikinizle de çalıştım ve sizler çok iyi kalpliydiniz ve benimle ilgilendiniz.

-Kim: Benim imajım Shinhye ve Yonghwa dan daha iyi oldu. Ben hiçbir şey yapmadım ama Yonghwa kekeledi(gülüyor). O zaman şovu iyi idare edebileceğimi sanmıyordum. Kamera karşısında Shinhye den daha sevimli olduğumu düşündüm(gülüyor).  Çünkü şov sunmakta iyiydim. Ve ondan sonra ben yerel servis işçisiyken biz tekrar karşılaştık? Bu süre boyunca benim kişiliğim çok değişti.

▶Park: Sen açık fikirli ve daha parlak bir insan oldun. Senin daha önceleri burnun büyüktü ama senin iyi kalpli olduğunu hissedebiliyordum.

-Kim: Kibarca söylemek gerekirse burnu büyüktüm. Kabaydım(gülüyor).

-Kim: Sunucu olmakta iyisin. Senin için zor mu? Sunucu olmak canlı yayın olduğu için zor olabilir.

▶Park: Zor mu değil mi bilmiyorum çünkü benim canlı yayınla ilgili pek tecrübem yok. Konser biçimindeki bazı gösterilerde sunucu olarak eğitim gördüm. O zamanlar çok zor şeylerle karşılaşmadım. Eğlence programlarına konukluk eden çok insandan yardım aldım. Özellikle sunuculukta iyi olan Hee Chul oppa, Leeteuk,ve Lee Seung Ki den bu yüzden çok zorlanmadım.

-Kim: Sen bazen hayran buluşmalarında dans ediyorsun. Şarkı söyle ve dans et. Ne çeşit şarkılar söylersin?

▶Park: Genellikle dizilerin ost lerini söylüyorum, You are beautiful veya Heartstrings.

-Kim: Bu dizileri izledim ama şarkıların ne manaya geldiğini bilmiyorum.

▶Park: Benim sesim rol yaptığımda ve şarkı söylediğimde biraz farklı çıkıyor (gülüyor).

-Kim: O zaman sen diğer insanların şarkılarını söyleyemezsin.

▶Park: Söylenen şarkıları ve ziyaret ettiğim diğer ülkelerde popüler olan şarkıları söyleyebiliyorum. Tayland’da popüler tay şarkıları, Çin’de Çince şarkılar, Japonya ve Filipinler de de öyle. Nereye gitsem aynı, teşvik edenler bana sözleri gösteriyor ama ben çok fazla alıştırma yapıyorum ilerlemek için. Hayranlarım için, ben şarkı söyleme de iyi değilim ama daha iyisini yapmaya çalışıyorum.

 

-Kim: Bir şarkıcı olmayı düşünmedin mi?

▶Park: Hayır, şarkıcı olmaya hazırlanırken rol yapmaya gözümü diktim.

-Kim: Ben bu aralar We got married- küresel yayınını çekiyorum. Yaptığım şeye devam edecek olursam başarısız olacağım.

▶Park: Böyle şeyler yapıyor musun? Restorandan bir kadının sandalyesini çekmek ve yemek boyunca onunla ilgilenmek gibi.

-Kim: Ah, bunları mı yapmam gerek? Programdan çok şey öğrendim. Hiç görgü olmadan yaşadım. Kameralar kapandığında bile partnerim bana bir hediye verdi. O sıcak kalpli biri ama ben böyle şeyler yapamam. Onun benim için yaptığı şeyi görürken, kadınlara davranma şeklinin yanlış olduğunu anlıyorum.

▶Park: Zor değil. Çekimlerde hava soğuk olduğunda, sadece “soğuk” de ve sende varsa sıcak bir paket ver. Eğer mont giyiyorsa onu montunun cebine koy.

-Kim: Hava soğuk olduğunda ben çok çekingen olduğum için bir kadın için ceketi fırlatan ve kaçan türden bir adamım. Peki sen ne çeşit bir adamı seversin? Örneğin Super Junior dan Si won gibi bir adam. O daima centilmendir ve bir kadının sandalyesini çeker. Ondan sonra o bir garson çağırır ve sorar, “Ne yemek istersin?” O seni evine bıraktığında soracak “Bugün nasıldı? Neden yarın bir şey yapmıyoruz?” ve başka türden bir adam benim gibi, ne yiyeceğini sana sormayan, sadece sipariş eden biri. “Buraya Kimchi Jjigae, hadi yiyelim” Hangi adamı tercih edersin?

▶Park: Ben ikisinin ortası adamlardan hoşlanırım.

-Kim: Ortası yok. Si Won gibi tamamen centilmen bir erkek veya benim gibi bir erkek?

▶Park: Bana eşlik edebilen bir erkeği tercih ederim. Çiftlerin birbirleriyle en çok kavga etme nedeni erkeklerin kadınlarla buluştuğunda hiçbir şey hazırlamaması ve sadece “Bugün ne yapmak istersin?” demeleri.

-Kim: Ama ben “Hadi bunu yapalım” dediğimde kadınlar için hiç ilgi göstermemiş olduğumu duymuştum. Shinhye karizması olan kaba erkeklerden hoşlanıyor.

▶Park: Kadınlar özellikler onlarla ilgilenilmesi hissini sever. Düşüncesizsin demelerinin nedeni dalgın bir şekilde ona davranarak oluşturduğun etkiden kaynaklanıyor olabilir. Eğer sen ona bunu veya şunu sorduğunda iyi hissederse, o onunla ilgilendiğini düşünebilir.

-Kim: Ünlü bir yakalayıcı olan Randy Johnson’ın büyük bir ligde beyzbol fanatikleri tarafından bu isimle çağrılmasından sonra sana Randy Shin Hye deniliyor. Profosyonel bir beyzbol sezonunda senden açılış oyununun ilk topunu fırlatmanı isteselerdi?

▶Park: Gwang Joo’da inşa edilecek yeni bir beyzbol stadyumu olduğunu duydum. Çağrılırsam kesinlikle giderim. Ben KIA hayranıyım. Çok endişelerim var. KIA’nın ana oyuncuları Han Hwa ya transfer edildi.

-Kim: Sporu seviyorsun.

▶Park: Beyzbol oyunları izlerim bazen de voleybol. Oyun oynamayı izlemeye tercih ediyorum.

-Kim: Benden tamamen farklısın. Ben dünya kupası maçlarını izlemedim. Kış olimpiyatlarını izlemiyorum. Televizyonum kapalı genelde oyun oynuyorum.

▶Park: Ben Never Text Intermediary Service veya DMB kullanıyorum. Desteklediğim takım kazanıyor gibi görünürse oyunları izliyorum (gülüyor). Ondan sonra bu beni iyi hissettiriyor. Yazın su kayağı yapmaktan ve kayak yapmaktan hoşlanıyorum. Ah, bir kaykay satın aldım. Kendime doğum günü hediyesi olarak satın aldım. İş nedeniyle çok gergindim bu yüzden egzersiz yaparak kurtuluyorum. Yaz olsun kış olsun bisiklete binmekten, kayak yapmaktan zevk alıyorum. Bir yenilik yapmadım. Dayanamayabilirim.

Küçükken çok ağlardım. Bir aktris olmak bana zor anlar yaşattı ama hiç kimseye bunları söyleyemedim. Çok acı çektim. Arkadaşlarımla buluştuktan, spor yaptıktan ve dans ettikten sonra daha iyi oldu. Kötü hissettiğimde hala Han nehrinde bisiklet sürerim. Umarım ılık havalar daha erken gelir böylece dışarıda egzersiz yapabilirim.

-Kim: Sen küçükken zor zamanlar geçirdin. Bu zamanları atlatmakta sana en çok yardım eden ve destekleyen kim oldu? Ünlüler arasında birini seç.

▶Park: Ben lisedeyken, set elemanları ve benim aramda çok büyük yaş farkı olduğu için kimseyi seçemem. Diğer insanlarla rol yapmak kolay değildi. Tabii ki benim için zordu ama o zaman gerçekten zordu. Yaş farkı en az 8 yıldı. 12 yıl normaldi. Benim o zamanlar hiç ünlü bir arkadaşım olmadı. Lisedeyken ünlü olmayan arkadaşlarım benim enerjimdi. Ondan sonra You are Beautiful da benimle oyanayan ekip belli olmasıyla bu benim için harika bir teşvik oldu.

-Kim: Sen ayağa sağlam adımlarla basmanın Hong Ki, Geun Suk veYong Hwa ile olduğunu söylüyorsun.

▶Park: Yonghwa o zamanlar yeni oyuncuydu, Hongki’yi ise çocukluğundan beri oyuncu olduğu için onu tanıyordum. Geunsuk oppa da aynıydı. Hongki nin annesi ve Geunsuk oppa benimle çok ilgilendiler ve bana çok iyi davrandılar bu yüzden doğal olarak yakınlaştık.

-Kim: Güçlü bir sosyalliğin var.

▶Park: Ama karakteristik olarak sevmediğim insanlara karşı iyi olamam. Bana ne kadar iyi davranırlarsa davransınlar onları göremem. Ben sadece Ah veya evet derim çünkü onlarlayken rahatsız olurum. Kimseyi yaralamak istemiyorum bu yüzden görevlerimi yerine getiririm ve “Ah, teşekkür ederim” derim. Bu da yılda bir kez anca olur.

-Kim: Senin gelecek planın ne?

▶Park: Royal Tailor filminin çekimlerini Han Suk Gyu, Ma Dong Suk, Go Soo ve Yoo Yeon Suk (Answer Me 1994 de başrol oynayan Chil Bong) ile gerçekleştireceğim.

-Kim: Ah, Dong Suk hyung! Bu mülakattan sonra onunla tanışacağım ve senin ailenin restoranında buluşacağız.

▶Park: Tamam, senin masanı kuracağım (güler).

Kaynak: DramafeverFILM BILGILERI 2 sene önce eklendi

Tür: Haberler

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?