Park Shin Hye Tayvan TVBS Dergisi 8873. Ekim Sayısı Röportajı

❤ 1
( Yüksek Kalite )

parkshinhye2
Soru: Son zamanlarda en çok ne zaman yemek yedin?

PSH: Bu öğleden sonra(13 Eylül)… Hahaha…(Çekinerek menajerine gizlice bakıyor ve gülüyor), çoktan Xiao Long Bao yemek istediğini söyledi böyle söyledikten hemen sonra da biraz yedi, gerçekten çok lezzetli olmalılar!

Soru: Hangi sorundan dolayı son zamanlarda ağladın?

PSH: Bir arkadaşım yüzünden, geçenlerde Amerika tatilimi bitirdiğimde eve dönmek üzere uçaktayken bir kitabı okumaya başladım. Kitabın sonunda arkadaşım tarafından yazılmış bir mektup buldum. Kitabın içine gizlenmişti. Bunu okuduktan sonra uçakta bir süre ağladım.

parkshinhye1

Soru: En korktuğun şey?

PSH: Hiçbir şey yok gibi! Eğer korku filmleri deseydim gerçek hayaletler olmadığından korktuğumu hissedemiyorum. Hamam böceklerinden hoşlanmam ama bu da korkmanın bir uzantısı sayılmıyor. Sadece nasıl kararlaştıracağımı düşüneceğim(Bir hamam böceğini yakalama işlemlerin de yapılan hareketleri abartmaya başladı), çok fazla tuvalet kağıdı yerleştiririm ondan sonra dikkatlice onu yakalarım ve klozetin içine atarım ardından da sifonu çekerim.

Soru: En nefret ettiğin şeyler nelerdir?

PSH: Ben daha çok olumlu düşüncelere yer veririm, aşırı derecede nefret ettiğim birşey yok, tombiş bir tipim olsa da bu bana ailemden miras kalmış olduğu için nefret etmiyorum. İlla bir şeyden nefret ettiğimi söylemem gerekiyorsa o zaman kendimden nefret ederim. Kendimi daha iyi görebilmek için beni bu dünyaya getiren insanların bana aktardığı bedensel özelliklerimden nefret etmeye hakkım yok.

Soru: Makyajsız dışarı çıkıyor musun?

PSH: Genellikle  makyaj yapmam, sadece güneş kremi sürüyorum.

Soru: Çalışmaya ihtiyacın olmasaydı ne yapmak isterdin?

PSH: Okula gidip derslere girebilmek, hahaha… Ben henüz mezun olmadığım için. Sadece bir dönemim kalmasına rağmen… Tez yazmam gerekiyor bu yüzden biraz stres oluyorum.

Soru: Yolda sevimli bebekler gördüğünde ilk olarak hangi tarafları dikkatini çeker?

PSH: Gözleri

Soru: Eğer şu anda iş planların olmasaydı, nerede dolaşmak isterdin?

PSH: Deniz kenarı, güzel okyanus

Soru: En çok denemek istediğin yenilikler nelerdir?

PSH: Dünya gezisi, hahaha…(Bu öyle zor bir hayal ki! hahaha…)

Soru: Son 2 yıl içerisinde en çok ilerleme kaydettiğin bölüm ne oldu?

PSH: Hayran buluşmaları düzenlediğim ülke sayısında artış oldu. Temel olarak sadece Kore’de oluyordu ama şimdi farklı ülkelerden hayranlarımla buluşabiliyorum. Bu benim için çok farklı büyük bir ilerleme oldu.

Soru: Özel hayatından bahsedebilir misin? Seni ne tarz bir kız olarak tanımlayabiliriz? Hiç özel alışkanlıkların veya hobilerin var mı?

PSH: Park Shin Hye açgözlü bir insandır, hahaha… Endişelerle dolu bir insan olduğum için her şeyle çok ilgiliyimdir. Hayat tarzım olarak, temelde spor yapmaktan çok hoşlanıyorum, bedenimi hareket ettirdiği sürece hepsinden zevk alırım. Meydan okumalardan hoşlandığım için özellikle zorluğu fazla olan sporlara karşılık vermekten çekinmem.

Soru: Park Shin Hye’nin 5 anını bizimle paylaşabilir misin? En unutulmaz, en dokunaklı, en depresif, en mutlu ve en çok yüz yüze gelmek istemediğin anlar şeklinde.

PSH: Şimdiye kadar en unutulmaz denecek bir anım olmadı. Daha sonra gelecekte karşılaşacağım uzun zaman bekleyeceğim en unutulmazın ne olduğunu bileceğim olaylar olacaktır. En dokunaklı an olarak oyunculuk yeteneklerimle tanınmışlığım artması veya ödüller almam veya çalışmalarımı izledikten sonra hayatında bazı köklü değişiklikler olduğunu söyleyenleri duyarsam işte bu zamanlar da özellikle dokunaklı hissediyorum. Kişiliğim gereği daha çok duyarlı olduğumdan yüce gönüllü biri sayılmam, böyle zamanlarda daha çok önemsiz meselelere eğildiğimden oldukça depresif anlar meydana geliyor. En mutlu anım tabii ki rol yaptığım zamanlar; gerçekten çok değişik hissediyorum. En çok yüzleşmekten çekindiğim an, canlandırdığım karakterden geri çekilmeye ihtiyacım olduğunda sanırım. O süre boyunca karakterden çekilmek için zamanım olduğunda bırakmakta gönülsüz oluyorum. Performansımdan %100 memnun kalabilmek için hislerimi karakterle bütünleştiriyorum bu yüzden bırakma zamanına kadar daima daha iyisini yapabileceğimi hissediyorum. Sonucunda da ayrılık vakti geldiğinde hep çok gönülsüz oluyorum.

Kaynak: pshturkey.wordpress.comFILM BILGILERI 2 sene önce eklendi

Tür: Haberler

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?