Ray Dergisi 2012 Ocak Sayısı Kang Minhyuk Röpörtaj

❤ 0
( Yüksek Kalite )

Soru: Müzikle ne zamandan beri ilgilisin?

Ailem tarafından yönlendirildim. Anaokulundayken klasik müzik dinlerdim. Daha sonra orta okulda bir gruba katıldım. Aynı zamanda Maroon 5’ı çok severim. O zamandan bu yana müzikle ilgiliyim.

Soru: Tatilde ne yaparsın?

Bu aralar gerçekten çok fazla tatil yapamadım. Ama sık sık üyeler arasında popüler futbol oyunu “Winning Eleven” oynardık. Onda en iyisi benim, haha.

Soru: Eğer kız olsaydın, hangi üye ilgini çekerdi?

Bence Jungshin. Çünkü o eğlenceli biri. Ama diğer üyelerin benim adımı vermesini istemem.

Soru: Lütfen bize en sevdiğin Japon sözünü söyle.

“Aitai” (seni özledim) Bunu hayranlara da söylemek istiyorum.

Soru: Son zamanlarda meraklısı olduğun şey nedir?

Beysbol seviyorum bu yüzden beysbol maçı izlemeyi ve oynamayı severim. Bir de elektronik davul. Sürekli nasıl bir ses çıkacağını düşünürüm.

Soru: 10 yıl sonra nasıl bir insan olmak istersin?

Sadece Japonya ve Kore değil bunun dışında Amerika ve tüm dünyaya gidebilsem iyi olurdu. Seyircilerle eğlenebilirsem mükemmel olurdu.

Soru: Son zamanlarda seni mutlu eden şey nedir?

2009 Eylül ayında Linkin Park konseri açılışına çıktığımızda. Tamamen rüya gibiydi. 2009 yılında Summer Sonic de Linkin Park performansı izlemiştim.

Soru: Japonya’da nereye randevuya gitmek istersin?

Dizilerdeki gibi deniz kenarına gitmek, yürürken konuşmak. Sakin bir deniz kenarıysa ve çok fazla insan yoksa çok güzel olurdu.(romantik çocuk)

Soru: Derdin olduğunda bunu kiminle paylaşırsın?

Derdim olduğunda tüm üyelerle paylaşırım. Örneğin bu bana yakın olan insanlar hakkındaysa, haha (birini çekiştirmekten bahsetmiş sanırım) Üyeler arasında gizli saklı olmaz.

Soru: Hayaline ulaşmak için ne yapmalısın?

Bence, acı bir anda bile, vazgeçmeden, güçlü bir kararlılıkla başarmak. Ben her zaman kendimi kaybetmeden güçlü olmak istiyorum.

Ayrıca bir röportajda minhyuk a ne çeşit alkollü içeceklerden hoşlandığını sormuşlar bizim minhyuk da bir an şaşkına dönmüş jungshin salatayı, lider eti, sevgili jong da çok baharatlı yemekleri sevinceye kadar hiç alkollü içecek içmediğini söylemiş bu cevaba muhabir kadar bizimkilerin masumiyetinden etkilenen tüm fanlar da şaşırmışlar çünkü sevgili üyelerimiz herzaman ne düşünürlerse söylerler 🙂 

alıntıdır.YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?