Ricky Inkigayo Dergisi Röportajı

❤ 0
( Yüksek Kalite )

Ricky Inkigayo Dergisi Röportaji2 Ricky Inkigayo Dergisi Röportaji  

Kız arkadaşım tarafından yakalanacağım. Bu şarkı sözü eşsiz. Öncelikle, 'kız arkadaş' için argo bir sözcük kullandığı için eşsiz. Adam delıkanlı gibi kız arkadaşını yaşli bir bayanla nasıl aldattığını söylüyor, bu nedenle bu kısmi söylerken biraz tuhaf hissettim. Eğer, aşağı yukarı bu yazdan beri, bu şarkı sözünü degiştirme şansım olsaydı, "Parfüm sıkma, eğer terinle karışırsa itici olur~" derdim. Nasıl?

Bir bayanın ruhu Genç olduğu için, bugüne dek hiç kimseyle çıkmadım ve bir kız kardeşim yok, bu nedenle kadınlar hakkında bilmediğim çok şey var. Changjo öğretmen olduğu için, hadi ona soralım, [Birdenbire, Hey Jonghyun (Changjo)~ Benim kızlari anlayamadığım zaman ne zamandı? (Changjo: Güldürme beni! Sen en sevilensin!) Çabucak konu degiştirir] Ah! Kısa mesajlarımı gözden geçiririm, yine de saatler sonra yanıtlarlar. Bunu anlayamıyorum.

Kalbimi küt küt attıracak bir kadın Gerçekçi bir yanıtım var, apple hair'i (Düz perçemli saç şekli. Saçların alnı kapattiğı bir sekil. Birebir karşılığını bilmiyorum.) biliyor musunuz? Kaküllerini ortadan ayırırlar ve bu bir elmanin tepesi gibi görünür, çok sevimli! Bu saç sekline benzeyen sevimli kızlardan hoşlanırım. Bana ne kadar yakıştığını düşünmüyor musunuz?

TEEN TOP Sırrı! Changjo'nun çok fazla koltukaltı kılı yok. [Chunji ve L.Joe: Woah~ Bu bir şaka değil. Jonghyun sizin önünüzde dürüst, bunu söyleyemezsiniz~ (Kahkaha atar)] Insanlar muhtemelen Changjo’nun koltukaltını önemsemiyorlardir, ama bu biz Teen Top üyeleri arasindaki sırlardan biri. [Changjo ağzı açık kalmış bir halde onlara bakar]

Bir maknae'nin talihsizlikleri Aslında, üyeler bu seyleri yapacağını bana söylemediler, sırf ben en küçüğüm diye, tüm sorunlarımızı "Taş, Kağıt, Makas" sayesinde çözümlüyoruz. Ama biz birçok insanın olduğu bir yerdeyken, ben en küçük rolünü üstlenirim ve digerlerine hizmet ederim. Changjo ve benim üyelerin arasindaki konuşmaların dışında tutulduğumuz birçok zaman var, çünkü biz dinlemek için çok küçüğüz. Böyle zamanlarda onların ne hakkında konuştuklarını bilmiyorum, ama bence bu insafsızca. Ancak, günlük hayatta bana gerçekten iyi davraniyorlar ve diger gruplara göre büyük üyelerle harika bir yakınlığımiz var. Özellikle C.A.P.la, bana bir sürü yiyecek verir!

Iyi Adam: Bizim için, isler her zaman "Taş, Kağıt, Makas"la halledilir, ama bazen oturma odası ya da yatak odası dağınık olduğunda, diğer üyeler çalışmalarından sonra yorgun olacakları için yalnızca ben kendim temizlerim. Bunu yalnızca kendim yaparım, çünkü ben en küçüğüm. Bence dağınıklığı ilk gören kişinin temizlemesi gerektiği daha mantıklı.

Kötü Adam: Uzun mesafe yolculuklarına çıktığımız zaman, eğer güneş yüzümün üstünde ışıldıyorsa, ben gerçekten uyuyamıyorum. Bu yüzden her zaman arabaya önce ben binerim ve en az güneş alan koltuğa bakarım. Ve daha büyük üyeler en çok güneş ışığı alan koltuklara otururlar. Bence o zaman kötü bir çocuk oluyorum. 🙂YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?