[Röportaj] EXO (Xiumin) The Celebrity Magazin Aralık Sayısı / 21.11.2013

❤ 2
( Yüksek Kalite )

xiumin exo coffe xiumin exo coffe xiumin exo coffe xiumin exo coffe  xiumin exo coffe xiumin exo coffe xiumin exo coffe xiumin exo coffexiumin exo coffe xiumin exo coffe xiumin exo coffe xiumin exo coffe xiumin exo coffe 

Xiumin’in kahveye olan aşkı, 2010 yılında reşit olmasıyla başladı. İlk defa, bir yaz günü arkadaşıyla beraber buzlu americano içmişti. Bu Xiumin’in ilk kahve deneyimiydi ve yepyeni bir dünyanın kapılarının kendisi için açıldığını hissetmişti.

Xiumin: "İlk denediğimde “Neden bu kadar acı?” diye düşünmüştüm. Fakat hepsini içip bitirdiğimde tadına hayran kaldım. Eve döndüğümde bile hala aklımdan çıkmamıştı. Bu olaydan sonra garip bir şekilde, kahvenin kendine has o çekiciliğine kapıldım."

Xiumin: "Yağmurlu günlerde bazen latte veya cappucino da içerim. Ama americanonun yeri her zaman ayrıdır bende. Şimdi ise kendi yaptığım espressonun tadına baktım. Sanırım bu tada aşık olmak üzereyim." (Gülüyor)

Xiumin, yurtlarındaki espresso makinesi ile üyelere kahve yapıyor.

Xiumin: "Başından sonuna kadar kahveyi kendi ellerimle hazırlayıp deneyim kazanmak, kahveye daha çok bağlanmama neden oluyor. Tüm (kahve) makinelerini alıp eve götürmek istiyorum." (Gülüyor)

İmkanı olursa Xiumin, bir gün kendine ait bir cafe açmak istiyor.

Xiumin: "Küçücük bir dükkânda, en baştan başlamak istiyorum. İnsanların gelip, benim hazırladığım kahvenin tadına bakması harika olur."

Xiumin kendi işine dönmek üzereyken barista, hediye olarak kendisine kahve tarifleri kitabı ve kahve çekirdekleri verdi.

Xiumin’in özel menüsü, barista Yoo Tae Yoon ile birlikte hazırladıkları “Candy Pop”.

alıntıdır.YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“[Röportaj] EXO (Xiumin) The Celebrity Magazin Aralık Sayısı / 21.11.2013” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. Danielmot - 1 sene önce demiş ki:

    Good day user’s, Your Astella 8 *.

  2. Ronaldsix - 1 sene önce demiş ki:

    Organizations can compel their customers and employees to resolve disputes in arbitration proceedings bound not by state or federal law, but by religious edict.

  3. gabapentinlow - 1 sene önce demiş ki:

    Hello humanity..