“Something About 1%” Dizisinin Uzun Fragmanı Yayımlandı

❤ 0
( Yüksek Kalite )

Başrollerinde Ha Seok-Jin ve Jeon So-Min’in rol aldığı "Something About 1%" dizisinin 5 dakika 54 saniyelik uzun fragmanı yayımlandı.

pq2npd

Dizinin konusu, Lee Jae-In (Ha Seok-Jin), varlıklı bir aileye sahiptir ve iyi görünüme sahip, zeki birisidir ama aynı zamanda kibirlidir. Büyükbabası, ona daha önce hiç karşılaşmadığı bir öğretmenle (Jeon So-Min) nişanlı kalması için 10 aylık bir sözleşme imzalatır. Jae-In ise zaman ilerledikçe ona âşık olacaktır.

Dizi, Hyun Go-Woon tarafından kaleme alınan "1%ui Eoddungut" adlı bir romandan uyarlamadır. Ancak bu roman bir diziye ilk uyarlamayacaktır. Roman, ilk defa 2002 yılında başrollerinde Kim Jung-Hwa ve Kang Dong-Won’un rol aldığı "One Percent of Anything" olarak da bilinen "Something About 1%" adlı diziye uyarlanmıştı. 2003 yapımı dizinin yönetmenliğini Kang Cheol-Woo, senaristliğini ise aynı zamanda orijinal romanın yazarı olan Hyun Go-Woon üstlenmişti. Yeni uyarlanacak "Something About 1%" dizisinin yönetmenliğini ve senaristliğini yine aynı kişiler üstlenecek.

Dizinin ilk bölümünün 5 Ekim’de Dramax tarafından yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwikiiHQ

 

 



FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi

Tür: Haberler

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?