Sudsapda Dergisi Röportajı Cnblue

❤ 0
( Yüksek Kalite )

Sudsapda Dergisi Röportajı

sudsapda magazin cnblue

S : Lütfen Sudsupda hayranlarına CNBLUE’yu tanıtın. Birbirinizden kopya çekmeyin.
JungShin : CNBLUE çok renkli bir grup. Çok çalışıyoruz ve hiç pes etmiyoruz.
JongHyun : İşle ve beceriyle ilgili yeni şeyleri geliştirmeyi seviyoruz. 
YongHwa : CNBLUE 2 gitarist, 1 bassist ve 1 bateristten oluşan bir grup.
MinHyuk: Birbiriyle çok yakın ve birlik içinde olan dört müzisyen. Dahası bu çok yetenekli bir grup.

S : CNBLUE’yu bu kadar kısa sürede bu kadar başarılı kılan nokta nedir sizce?
YongHwa : Canlı performans yaptık. Evet CANLI PERFORMANS. Bu hayranların ulaşabileceği çok açık bir görüntü. Ve CNBLUE’nun farklı bir cazibesi var… Hayranlar bize kolayca aşık olabilir. (utangaçça gülümser)

S : Ünlü olmak her zaman yaşamınızda değişiklik anlamına gelir. Bu durumun üstesinden nasıl geliyorsunuz?
YongHwa : Son zamanlarda gitmek istediğimiz hiçbir yere gidemiyoruz fakat gerçek kişiliğimiz hiç değişmedi. Niyetimiz hala sokak performanslarına çıktığımız zamanlardaki gibi. Bugün biraz özgürlüğümüzü kaybettik ama kazancımız daha değerli.

S : Bazen canlı performans esnasında hatalar oluyor. O zaman ne yapıyorsunuz?
MinHyuk:  Sahnede, sıklıkla birbirimizle göz teması kurarız. Yanlış birşey olduğu zaman işaret eder ve hiçbir şey olmamış gibi davranırız. Bir keresinde bateri çalarken baget elimden fırladı. Geri almak için kalktım ve bunun benim oyunculuğumdan biri olduğunu gösterdim. 

S : Çok yoğun bir programınız var. Bir haftalığına boş zamanınız olsaydı ne yapardınız?
YongHwa : Aksesuarları çok seviyorum. Siam Paragon’a alışverişe giderdim. Orada çok güzel aksesuarlar olduğunu duydum.
JongHyun : Diğer grupların performanslarını izlemeye giderdim.
MinHyuk: Sevdiğim ülkelere seyehat etmeyi çok severim. Kültürlerini, yaşam tarzlarını, modasını ve müziğini öğrenmeyi çok seviyorum. Daha önce bilmediğim şeyleri öğrenirdim. Tayland’a tekrar geleceğim. 
JungShin : Çıkışımızdan sonra ailemle pek vakit geçiremedim. Eve geri döner, aktivitelerde bulunur, seyehat eder ya da sadece onlarla konuşurdum. Mutlu olurum.

S : Şimdiye kadar herkes hoşlandığınız bayan tipini sordu. Diyelim ki, onunla tanıştınız, çok hoşlanıyorsunuz fakat o sizin ünlü bir sanatçı olduğunuzu bilmiyor. Sizi daha iyi tanıması için ne yaparsınız?
YongHwa : Ona CD’mi verir veya konserime götürürdüm çünkü canlı çalıyoruz. Eğer bunu görmezse benim ayırtedeici noktamı görmeyecektir. Beni daha iyi tanıyacağından eminim.
JongHyun : İlk başta ona CNBLUE üyelerinden biri olduğumu söylemem. Bir süre her zamanki gibi devam ederiz. İtiraf zamanı geldiğinde konserimize gelmesini teklif eder ve onu sevdiğimi söylerim.
MinHyuk: İlk başta söylemem. Konserimize gelmesini teklif ederken ona gerçeği açıklarım. Kendisi tanıyacaktır.
JungShin : Hımm… Birbirimizden kopya çektik. Doğrusu pek çok konuda aynı fikirdeyiz. İlk olarak, benim gerçek kimliğimi bilmesini isterim. Ve benim CNBLUE’nun üyesi olduğumu bilmesine izin veririm. Ünlü olduğum için değil, gerçek kişiliğimden dolayı beni sevmesini ümit ederim.

S : “You’re Beautiful” Tayland’da yayınlanıyor ve popülaritesi oldukça artıyor. Yong Hwa, ne hissediyorsun?
YongHwa : Herkesin diziyi sevmesinden dolayı çok mutluyum. Geçen sefer Tayland’a geldiğimde, hayranlar bana Yong Hwa diyorlardı fakat bu sefer bazı hayranlar bana Shin Woo dedi. Ve öğrendim ki çok sevmişler. Yeni bir diziye katılmak üzere davet edildim. Oynayacağım yeni dizinin ne olduğunu düşünüyorum. Oyunculuk becerimi geliştirmek için başka bir rol canlandırmak istiyorum.

S : Ya diğer üyeler? Sizler de oyunculuğu denemek istiyor musunuz?
JongHyun : Min Hyuk Ve ben müzikal film “Acoustic”in çekimlerini bitirdik. Busan Uluslararası Film Festivalinde ve Bangkok-Kore Film Festivalinde gösterildi.
JungShin : Ben de oyunculuğu öğreniyorum. Beni bekleyin, Yakında göreceksiniz.
YongHwa : Dördümüzün de aynı dizide oynamasını isteyen bir yönetmen var. Yakında onu görme imkanımız olabilir.

S : Son olarak lütfen Sudsapda hayranlarına ve kendi hayranlarınıza birşeyler söyleyin.
MinHyuk:  “PD Radyo konseri”ne katıldığımız için çok mutluyuz ve onur duyuyoruz. Çok fazla dinleyici vardı. Son hayran buluşmasından sonra tekrar geri geldik. Çok mutluyum ve Tayland’a daha sık gelmek ve daha uzun kalmak isterim. Pek çok kez hayran toplantısı yapmak istiyoruz.
YongHwa :  Bu yılın sonunda Kore’de büyük konserimiz var ve yeni albümümüz Ocak ayında çıkacak. Tayland’a büyük bir konser için geri geleceğiz. Umarım bizi desteklersiniz çünkü bugün sizin cesaretlendirmeniz olmadan CNBLUE bir hiç.
CNBLUE : Teşekkürler!! (Kob-Khun-Kub)YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?