Teen Top’in Newsen ile Röportaji

❤ 0
( Yüksek Kalite )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   teen top teen top teen top teen top teen top newsen teen-top-newsen-6

Sadece 20 gündür sahneye çikan 6 Teen Top üyesi genç, hedeflerinin çok iyi sarkici olmak oldugunu ifade ettiler. 

Teen Top yakin zamanda Newsen ile röportaj yapti, onlarin hedefinin yil sonundaki Rookie ödülü oldugunu ifade ettiler. Teen Top'un yas ortalamasi 16.3 ve henüz bir aydir sahnede olsalar bile, onlar da profesyonel sarkicilarin tutkusu var.

Teen Top çok fazla ilgi çekmekte ve birçok hayran kazanmakta. Bunun için duygulari ise ''Daha çok insan bizi taniyor ve biz daha fazla hayran kazaniyoruz, bu yüzden çok mutluyuz. Me2Day'de ki gönderiler de çok ilginç."

Teen Top "Clap" adini verdikleri parçalariyla 10 Temmuz'da faaliyetlere baslamislardir ve kendi dans gruplari oldukça ilgi görmüstür. 
Ancak Teen Top'un iyi olan sadece danslari degil, Teen Top'u ayiran bir diger özelliklete ''güçlü dans performanslarina ragmen, canli performans göstermeleridir."
Teen Top'un 2PM'e benzer tarzi vardir ve lakaplari ''Teen 2PM'dir.''
Teen Top ''Tamam benzememize ragmen, biz bu konuda endiseliyiz, 2PM'deki sunbaeler bu konuda rahatsiz olabilirler'' ve "Bu da bize baski uyguluyor.'' Clap, 'canavar' tarzi degil, ama biz bu sifata uygun hale getirmek için daha çok çalisiyoruz." dediler.

Peki Teen Top kimleri rakip olarak görüyor?

Teen Top "DBSK" diyor ve buna hizla ekliyor; saka yapiyoruz, Infinite, ZE:A ve DNA (The Boss)'da bizim rakiplerimizden diyor. 

Ayrica diyorlar ki, Infinite özellikle rakibimiz çünkü çok iyi dans ediyorlar, ancak, biz de oldukça iyiyiz.
Teen Top bu yil ki Rookie ödülünü alacak gibi çünkü en küçük maknae 9. sinif, en büyükleri ise 12. sınıf.YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?