The FNC no. 02 – SYNTECHNIC (benzerleşme) Cnblue

❤ 0
( Yüksek Kalite )

11 haziran 2013

the fnc 02 cnblue benzerleşme Röportaj

Birbirinden tamamen farklı 4 kişinin tanışması ve birarada yaşaması ; Bu gerçekten hiç kolay değil. Ve Onlar ,son zamanlarda şok etkisi yaratacak kadar birbirlerine benzemeye başladılar.Bunu sağlayan aşk mı yoksa?Hadi onları dinleyelim ve bu benzerlik tartışmasını başlatalım!

The FNC cnblue röportaj

 

THE FNC

JUNGSHIN: Ben her zaman dergi çekimlerinden zevk alırım.Çünkü bu dergilerdeki bizim hikayelerimiz.Onlar, bizim kitaplarımız.Üretiminde yer alıyoruz ve bu fanlarımızın da çok hoşuna gidiyor.Ayrıca neler yaptığımızı görebiliyoruz ;bu yüzden daha da anlamlı.Fotoğrafları seçme şansımız olduğundan, kendimizi editörmüş gibi hissediyoruz.

JONGHYUN:Fotoğraflar ve konu başlıkları gerçekten güzel.Minhyuk’un dediği gibi ; Bunlar bizim aile fotoğraflarımız.Bu dergi sayesinde diğerlerinin gösteremediği bir çok şeyi gösterebiliriz.Mesela yurtdışı gezileri sırasında başımızdan geçen eğlenceli olaylar gibi.Şu andan itibaren özel hayatımı paylaşmak istiyorum.Her ne kadar dünya turu sırasında (gülüyor) hiç özel bir şey yaşamasak da.

YONGHWA: FNC ailesini bir araya toplamak, haber ve güncellemeleri sürekli duyurmak zor bir iş.Bu dergiyle FNC ; Birbirimize bağlı ve birbirimizden haberdar olduğumuzu hissettiriyor.Umarım bir daha ki sefere, yurtdışı FNC aile fotoğraflarıyla karşınızda oluruz.

MİNHYUK: Derginin ilk sayısından itibaren, herkes fotoğraf çekimi için toplanıyor .Ve sahne arkası (BTS).Bu öyle eğlenceli ki bir sonraki çekim ne zaman olacak merak ediyorum.Fotoğraflar ve kamera arkası (BTS) görüntüleri, normal halimizi gösteriyor ki, bunu görmek zordur.Özel hayatımızdan kesitler yakalandığında, bunun, gerçek bizi yansıtmak açısından daha iyi olacağını düşünüyorum.

the fnc 02 cnblue

BENZERLEŞME

JONGHYUN: Gerçekten de biz daha benzer hale geldik.Başlangıçta Yonghwa abi ve Jungshin nötrken; Minyuk ve ben tamamen zıt kutuplardaydık.Beraber yaşadıkça ve iletişimimiz arttıkça, anlaşma düzeyi arttı.Minhyuk bir çok şeye odaklanabilen,prensiplerine bağlı biri.Ama artık topluma uyum sağlamak için, esnek olmayı öğreniyor.Ben pek küçük detaylara takılmam.Ama adımlarım yavaş ve sağlam olur.
Yurtta yaşarken bir çok değişikliği görebiliyorum.Daha önce herhangi biri söylemeden odamı temizlemem gerektiğini düşünmezdim.Şimdi ise odam kirli olduğunda,temizlenmeye ihtiyacı olduğunu hissediyorum.Geçmişte durum tamamen farklıydı (gülüyor).Artık dağınık oda gördüğümde toplamak için harekete geçiyor 'Ben de bir şeyler yapmalıyım' diyorum.Geçekten birbirimize benzemeye başladık.Zaman geçtikçe bunu daha iyi anlıyorum ve gelecekte bu bizi birbirimize daha çok bağlayacak (mendiller lütfen)

MINHYUK: Bugünlerde dördümüz de aynı şeyleri düşünüyor ve hissediyor gibiyiz. Belki de birlikte yaşamamızdan dolayı aynı şeyleri hissediyoruz. Aynı şeyleri düşündüğümüzde, aynı tepkileri verdiğimizde ve aynı şeyleri söylediğimizde birbirimize bakıyoruz ve gülüyoruz. "Ben de böyle düşünüyordum". Bu ne zaman olsa, zamanla ne kadar benzer hale geldiğimizi düşünüyorum. Biraz da haberimiz olmadan oluyor bu.
Geçmişte yapmadığımız şeyler artık değişti ve artık onları yapıyoruz. Ne zaman geçmişte yapmadığımız şeyleri artık yaptığımızı farketsek, birbirimize daha çok benzediğimizi anlıyoruz. Ses tonumuz bile birbirine benzemeye başladı. Ayrıca bir aradayken birbirimize sert şakalar yapıyoruz. Daha çok konuştukça ortak bir fikrimiz olduğunu anlıyoruz. Belki de Yonghwa abiye benzemeye başladık. Hiç Busan'da bulunmamamıza rağmen bu aralar Busan ağzıyla konuşmaya başladık.(gülüyor)

YONGHWA: Kim bilir ! Çok fazla duymuyorum bunu zaten. Belki Jungshin duyuyordur. Saçını kestiğinden beri insanlar birbirimize benzediğimizi söylüyor.
JUNGSHIN: Bir gün Minhyuk, Yonghwa abi ve ben konuşurken "Oluruna bırak" dedim. Minhyuk da “I am G A E K O~”'yu söylemeye başladı. Yonghwa abi ve ben aynı anda "Tam da bu şarkıyı söyleyecektim" diye bağırdık ve güldük. "Çok uzun zamandır beraber yaşıyoruz" dedim.
Ortak çok fazla şeye sahibiz, örneğin şarkılar. Olaylara tepkilerimiz çok benzer. Önceleri hepimiz farklıydık.Ama şimdi çok uzun zamandır beraber yaşıyoruz ve birbirimize benziyoruz. Düşüncelerimiz de benzer. 5 yıldır beraber yaşıyoruz ve hiç ayrılmayı düşünmedim. Yonghwa abi de ayrılmayı hiç düşünmedi. Ayrıca bunu yapmamalıyım sanırım.(gülüyor)

cnblue the fnc 2

FARKLI OLAN ŞEY

MINHYUK: Ah ,Ben gerçekten Jonghyun abinin damak tadını takip edemiyorum.Her şeyi yiyebilirim.Yiyemediğim bir şey yok gibi.Abimin damak tadına yetişmek gerçekten zor.Biliyorum gibi hissediyorum bazen ,ama olmuyor yapamıyorum.Sanırım ağız tadı ruh haline göre değişiyor.(gülüyor)Yonghwa abime gelince; Onun yeteneği kendine güven ve utanmazlık(?) Jungshin’e gelince,Onun uzun boyu(gülüyor)
JONGHYUN: Biz de baskın bir karakter yok aslında. Bir şey söylemek gerekiyorsa bu Jungshin’in uykusu olabilir mesela.Minhyuk’un damak tadı(gülüyor) ve Yonghwa abinin kay kay yeteneği.
JUNGSHIN:Minyuk’un küçük gözleri ve Jonghyun abinin beyaz cildi.Yonghwa abinin boynu ve yuvarlak poposu. Bunlar farklılıklarımız.
YONGHWA: Minhyuk’un küçük yüzü. Ve Benim varlığım. Bundan memnunum ^^

cnblue The FNC 02 Röportaj cnblue The FNC 02 Röportaj

Alıntıdır.YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?