I’m Sorry I Love You

❤ 0
( Yüksek Kalite )

Adı: 미안하다, 사랑한다 / Mianhada, Saranghanda
Diğer Adları:
I'm Sorry, I Love You (title used by KBFD-TV)
Sorry But I Love You (title used by YesAsia)
Sorry, I Love You (title used by KBS)
I Am Sorry But I Love You
Misa
Tür: Drama, Romantik
Bölüm Sayısı: 16
Yayınlandığı Kanal: KBS
Yıl: 2004
Yönetmen: Lee Hyung Min ( 이형민 )
Senarist: Lee Kyung Hee ( 이경희 )

Oyuncular:

So Ji Sub ( 소지섭 )- Cha Moo Hyuk
Im Soo Jung ( 임수정 ) – Song Eun Chae 
Jeong Kyeong Ho ( 정경호 )) – Choi Yoon (singer)
Seo Ji Yeong ( 서지영 ) – Kang Min Joo 
Choi Yeo Jin ( 최여진 ) – Moon Ji Young
Lee Hye Young ( 이혜영 ) – Oh Deul Hee (real name: Jo Mal Bok) (Yoon's/ Yune�s mom) 
Jun Hye Jin ( 전혜진 ) – Yoon Seo Kyung
Lee Young Ha ( 이영하 ) – Song Dae Chun (Eun Chae's dad)
Kim Hye Ok ( 김혜옥 ) – Jang Hye Sook (Eun Chae's mom)
Shin Goo ( 신구 ) – Min Hyun Suk
Ok Ji Young ( 옥지영 ) – Song Sook Chae (Eun Chae's older sister)
Jung Hwa Young ( 정화영 ) – Song Min Chae (Eun Chae's younger sister)
Park Gun Tae ( 박건태 ) – Kim Kal Chi (Seo Kyung's son)

Konu:

Cha Moo Hyuk Avustralya sokaklarını gözetleyen önemsiz bir çetecidir. Çocukken ebeveynleri tarafından terk edilmiştir ve evlat edinen aile onu Avustralya'ya götürür. Evlat edinen aile ona kötü davranır ve böylece kayboldukları zaman paralı yabancıları dolandırarak sokaklarda amaçsızca aylak aylak dolaşır.

Song Eun Chae'ye rastlaması hilelerinden biri yoluyla olur. Song Eun Chae ünlü Kore şarkıcısı , Choi Yun'un program koordinatörü ve çocukluk arkadaşıdır. Choi Yun'u yaşamının odak noktası gibi görür ve onu memnun etmek için yapabileceği her şeyi yapar.

Choi Yoon başka bir ünlü Koreli aktris (Kang Min Joo) ile bir photoshoot yapmak için Avustralya'yı ziyaret eder. Eun Chae'yle Min Joo tesadüfen iyi arkadaşlar olurlar. Choi Yoon Min Joo ile ilgilendiğinden dolayı ona yakınlaşabilmek için Eun Chae'den yardım ister. Bu Choi Yoon'a gizliden aşık olan Eun Chae'nin kalbini kırar ama bu doğrultuda hareket eder. Moo Hyuk ile kaderini belirleyen karşılaşması sadece yaşamını değil aynı zamanda onun için değerli olan Choi Yoon'un da yaşamını etkileyerek sonuçlanır.

Bir gün Eun Chae'nin bagajı ve parası Moo Hyuk'un içinde olduğu aynı suç grubu tarafından çalınır. Yorgun, aç ve çaresiz olan Eun Chae bilmeden (habersizce) ona yardım eden Moo Hyuk ile karşılaşır.

Çeteciler açık havada tehdit unsuru oluşturduğundan onunla bir gece geçirmeye mecbur kalır ve ertesi sabah bagajını ve cebinde parasını bulur.

Moo Hyuk çetesi tarafından çalınan eşyayı bulmayı başarır ve Eun Chae'ye hepsini geri verir. Bir çift olan Min Joo ve Choi Yoon ile karşılaştığı zaman Eun Chae eşyasıyla birlikte mutlu bir şekilde Kore'ye dönen bir uçaktadır.

Birkaç hafta sonra, Moo Hyuk eski kız arkadaşının düğünü için bir davetiye alır. Düğünde biri eski kız arkadaşının kocasına yönelik bir suikast girişiminde bulunduğu zaman Moo Hyuk kazara başından iki kez vurulur. Doktorlar onu kurtarır ama yalnızca tek bir kurşunu çıkarabilirler. İçeride kalan kurşun fazla derine saplanmıştır ve bu nedenle ameliyatla çıkarılamaz. Bu kurşun onu öldürecektir ve artık bir yıldan daha fazla bir ömrü kalmamıştır. Moo Hyuk ölüyordur ve eski kız arkadaşı şimdi evlidir. Moo Hyuk aylak aylak dolaşan bir gangsterdir ve yaşamı tam bir kaos içindedir.

Suçluluk duyan eski kız arkadaşı ona büyük miktarda nakit verir ve biyolojik ailesini bulması için ülkesi Kore'ye geri dönmesini söyler. Moo Hyuk da böyle yapar ve annesinin ünlü bir Kore aktrist (Oh Deul Hee) olduğunu öğrenir. Bir oğlu vardır ve kardeşi Choi Yoon son derece popular ve Koreliler tarafından çok sevilen bir şarkıcıdır.

Moo Hyuk Oh Deul Hee'nin evine girmeyi başardığı ve oğlu Choi Yoon'un portresi gördüğü zaman bile kalbi kırık ve üzgündür. Yaşamında ilk kez biyolojik annesiyle karşılaşır ama kendisi kalan zamanı yalnız dışarıda sürdürürken annesinin yaşamının çok iyi olmasından dolayı kendini ihanete uğramış hisseder ve buna katlanamaz.

Kızgın ve öfkeli hisseden Moo Hyuk anne ve oğlun üzerine intikam almaya yemin eder. Choi Yoon'a yakınlaşarak ve sonunda onun menajeri haline gelerek işe başlar. Choi Yoon ve annesini yavaş yavaş yıkmak için komplo kurar ama Avustralya'da yardım ettiği kız olan Song Eun Chae'ye yavasça aşık olacağını asla beklemez.

Aniden, Choi Yoon bir kalp hastalığı geçirir ve eğer bir kalp nakli olmazsa ölecektir. Kaçınılmaz şekilde, Moo Hyuk erkek kardeşini kurtarma ya da onları bencilce yıkma kararıyla çıkmazdadır.

 YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?