Cheese in the Trap

❤ 13
( Yüksek Kalite ) Tanıtım 1 Tanıtım 2 Tanıtım 3 Tanıtım 4Yorum yap

Adı: Cheese in the Trap 치즈 인 더 트랩
Tür: Romantik, Gençlik
Yönetmen: Lee Yoon-Jung
Senarist: Soon Ggi (orijinal comic)
Yapımcı: –
Yayıncı: tvN
daum: 8.3
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2015 – 2016
Yayın Tarihi: 4 Ocak 2016 – 23 Şubat 2016
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

KONUSU

Hong Sul,kendi halinde sıradan bir üniversite öğrencisidir ve ailesinin ekonomik durumu kötü olduğu için yarı zamanlı işlerde çalışır. Yoo Jung (Park Hae Jin) ise, iyi görünümlü, zengin, akıllı,okulun en popüler öğrencisidir.Herkes tarafından iyi biri olarak tanınmaktadır.Sul'un ise bu popüler çocuğun herkesin zannettiği gibi birisi olmadığını düşünmektedir.Hong Seol,Yoo Jung izemli yönünü keşfeden kişi olacaktır.

Oyuncular

jV115g

Park Hae-Jin dizide, bir üniversite öğrencisi olan Yoo-Jung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, iyi görünüme sahip, iyi notlar alan, atletik ve nazik bir kişiliğe sahiptir. Ancak bütün bu iyi yanlarının altında korkunç tarafı gizlenmektedir.

PP6Bb9

Kim Go-Eun dizide, tipik bir üniversite öğrencisi olan Hong-Seol karakterini canlandırmaktadır. O ailesinin maddi durumunun yetersizliğinden dolayı part-time bir işte çalışmaktadır. Onun karakteri, Yoo-Jung (Park Hae-Jin) ile tanıştıktan sonra büyük bir değişim yaşar.

dkZZj7

Seo Kang-Joon dizide, bir zamanlar piyano dahisi olarak anılan Baek In-Ho karakterini canlandırmaktadır. Baek In-Ho bir sakatlık geçirir ve bu yüzden piyano çalamaz hale gelir. Şimdi ise ne yapmak istediğini bilmemektedir. Gençken ona ve ablasına Yoo-Jung'un (Park Hae-Jin) ailesi bakmaya başlar. Bu yüzden o, Yoo-Jung'u çok iyi tanımaktadır. Onun karakteri, özgür bir ruha sahip, sert ve asi birisidir. Gücü ve eşsiz bir görünüm ile başları döndürmektedir. Ayrıca o Hong-Seol'un (Kim Go-Eun) aşkı için mücadele etmektedir.

92qqpr

Nam Ju-Hyuk dizi, bir üniversite öğrencisi olan Kwon Eun-Taek karakterini canlandırmaktadır. O her zaman Hong-Seol'un (Kim Go-Eun) etrafında dolanmaktadır. Hong-Seol ve Hong-Seol'un arkadaşı Bora (Park Min-Ji) için o kendilerinden yaşça küçük olan bir arkadaştır. Onun karakteri, sevimli ve bazen de garip tarafları olan birisidir. Ancak o, erkeksi ve güvenilir bir kişiliğe sahiptir.

rZ88YV

Lee Sung Kyung / Beak In na

O7993P

Park Min ji/ Jang bo ra

Diğer oyuncular

28NZYv

QY49vA

fullsizephoto663669 new-posters-for-the-Korean-drama-Cheese-in-the-Trap_52 Cheese_in_the_Trap-p1cheese-in-the-trap-poster-feature NamJooHyuk2 park-hae-jinFILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?