Fantastic

❤ 0
( Yüksek Kalite ) tanıtım 1 tanıtım 2 tanıtım 3Yorum yap

Adı: Fantastic | 판타스틱
Tür: Dram, Romantik, Komedi
Yönetmen: Jo Nam-Kook
Senarist: Lee Sung-Eun
Yayıncı: JTBC
daum: 7.4
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2016
Yayın Tarihi: 2 Eylül 2016
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 20:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Oyuncular – Karakterler


cast1-0

Kim Hyun-Joo dizide popüler bir dizi senaristi olan Lee So-Hye karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, çok açık sözlü ve oldukça sert birisidir ancak onun tek zayıflığı ailesidir. Bir gün, ölümcül bir hastalığa yakalandığını ve sadece 6 aylık bir ömrü kaldığını öğrenir. Bunun üzerine kalan günlerini en iyi şekilde geçirmeye karar verir. Ancak işler düşündüğü gibi yürümez oyunculuğu berbat olan ünlü yıldız Ryu Hae-Sung (Joo Sang-Wook) ile çalışmak zorunda kalır. Onun hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır.

cast2-0

Joo Sang-Wook dizide ünlü bir yıldız olan Ryoo Hae-Sung karakterini canlandırmaktadır. Senarist Lee So-Hye (Kim Hyun-Joo) onun ilk aşkıdır ve aralarındaki ilişki büyük bir kalp kırıklığı ile sona ermiştir.

cast3-0

Park Si-Yeon dizide elit bir ailenin gelini olan Baek Sul karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, mütevazı davranarak gerçek kişiliğini gizlemektedir.

 

cast5

Ji Soo dizide bir avukat olan Kim Sang-Wook karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri Baek Sul’a (Park Si-Yeon) aşıktır.

cast4-1

Kim Tae-Hoon dizide Lee So-Hye’nin (Kim Hyun-Joo) doktoru olan Hong Joon-Gi karakterini canlandırmaktadır. Ona 5 yıl önce kanser teşhisi konmuştur. Vücudunun yapısından dolayı da vücudu kanser ilaçlarına yanıt vermemektedir ve bu yüzden tedavi olamamaktadır. Buna karşın onun karakteri parlak ve olumlu bir kişiliğe sahiptir.

 

Diğer Oyuncuları:

Kim Tae-Hoon / Hong Joon-Gi
Kim Dong-Gyun / Yoon Chul-Hyung
Yoon Ji-Won / Hong Sang-Hwa
Jo Jae-Yun / Oh Chang-Suk
Kim Young-Min / Choi Jin-Tae
Kim Jae-Hwa / Jo Mi-Sun
Kim Ji-Young / Jo Dong-Bo
Yoon So-Jung / Kwak Hye-Sun
Kim Jung-Nan / Choi Jin-Sook
Chae Gook-Hee / Lee Mi-Do
Im Ji-Kyu / Kim Pil-Ho

 

Konusu:

Dizi, sadece 6 aylık ömrü kaldığını öğrenen bir dizi senaristi Lee So-Hye (Kim Hyun-Joo) ile oyunculukta oldukça kötü olan ünlü yıldız Ryu Hae-Sung’un (Joo Sang-Wook) arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır.

 

mkx1knYORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?