Goblin

❤ 6
( Yüksek Kalite ) tralier 1 tralier 2 tralier 3Yorum yap

Adı: The Lonely, Shining Goblin / Guardian: The Lonely and Great God
Yönetmen: Lee Eung Bok
[Descendants of the Sun, Secret Love, School 2013]
Senarist: Kim Eun Sook
[A Gentleman’s Dignity, Heirs, Secret Garden, Descendants of the Sun]
Kanal: tvN
Yayın Tarihi: 02.12.2016
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

OYUNCULAR
Jo Woo Jin – Sekreter Kim
Choi Ri – Kyung Mi
Lee El
Kim Sung Kyum
Park Hee Bon
Hwang Suk Jung
Jo In Woo
Kim Ian 
Cameo
Kim Min Jae – Geç Kral
Kim So Hyun – Genç Kraliçe

KONU
Dizi ölümsüz ruhunu ölümlü yapabilmek için insan türünden bir evlilik gerçekleştirmesi gereken bir goblinin hikayesini konu alacak olup ölümsüz bir goblin ile hafıza kaybı yaşayan bir ölüm meleğinin çeşitli gelişmeler sonucu bir arada yasamaya başlaması üzerine şekillenecektir. 

KARAKTERLER

zlhrdgpnzmpv
"Gelin ortaya çıktı" 

Goblin: Yüzyıllardır bu dünyada dolanan Goblin'e yaşamaktan artık gına gelmiş durumda. Her şey ona aynı görünüyor. Bu sıkıcı hayattan onu kurtaracak tek kişi olan "Goblin'in Gelini" ise hiçbir yerde görünmüyor. Ancak ne vakittir bilinmez 19 yaşında bir kız olan Euntak tarafından çağrılıp duruyor. Bu ağzı süt kokan kız ne diye onu rahatsız edip duruyor ki? Ama bir saniye…! Kalbini delip geçen kılıcı görüyor. Bunu nasıl…?

dbrrrneaafit

"Işıkları kapatırsam, o adam yanıma gelir" 

Euntak: Uzun zaman önce ölmesi gerekiyordu. Euntak yaklaşık on senedir ölüm meleğinden saklanıyor. Küçük yaşlarından beridir ölümü görebildiğinden fırsatı olduğunda ölüm meleğinden kaçabildi bu sayede. Her zaman pozitif ve kendine güvenen ve her durumda cesaretini yitirmeyen biri o. Ev arkadaşı ölüm meleği olan Goblin ile yaşayacak denli cesur.

 

hbw79wlb5psl
"Ölümsüz yaşantımın bir ceza olduğunu unutmuşum"

Ölüm Meleği (Reaper): Oldukça çalışkan, prensip sahibi biri. Ölüm meleği, Euntak'ı alıp götürmek istiyor ya da görevi gereği onu alıp götürmesi lazım. Euntak'ın yeni bir yere taşınmasından sonra durmadan onu aramaya başlar. Nihayet yüz yüze geldiklerinde ise Goblin onun hamiliğini yaptığından ona bir şey yapamaz. Fırsat kollarken Goblin ile yaşamaya başlar. Ve bir gün Sunny ile tanışır. Görünüşe göre ona dair belli belirsiz bir anısı vardır.

x8f7frdxvlts
"Dünyadan elini çektiğinde bile birisi gelip seni yeniden 
onun kucağına atıyorsa o an bir ölümsüzün yanına gelip gittiği andır" 

Sunny: Işıl ışıl parlayan her şeyi sevdiğinden kendisine Sunny diyor. Fazla parası olmasa da mali durumunu gölgede bırakacak bir dış görünüşe sahip. Sunny erkekler tarafından oldukça çekici bulunan bir kadın. Ve bu durumu kendi faydasına kullanmayı da pek iyi bilmekte. Yolda karşılaştığı ölüm meleğinin oldukça saf birisi olduğunu fark eder. Adamın gözünde o bakış bile vardır. Hayatında ilk kez ona hayranlık duymayan bir adamla karşılaşmış ve bu durum oldukça ilgisini çekmiştir. Ölüm meleğinin onu ne denli özlediğini bilmeden onunla yeniden bir kafede karşılaşırlar. İlişkileri devam edecek midir?

nhl3mnnpvxlm
Yoo Duk Hwa: Büyük bir şirketi yöneten bir ailenin en büyük torunudur. O kadar zengindir ki "ağzınla altın kaşıkla doğdu" tabiri servetini anlatmaya yetmemektedir. İsyankâr tavırları olan bir baş belasıdır.

c13-3 goblin-poster1 fullsizephoto773331 goblin8 goblin-poster2 goblin-poster3 goblin-poster5 goblin-poster5-1 goblin-poster6 goblin1 goblin10 goblin4 goblin3 goblin11FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?