Healer

❤ 5
( Yüksek Kalite ) tanıtım 1 tanıtım 2Yorum yap

Tür: Romantik, Komedi, Aksiyon 
Yönetmen: Lee Jung-Sub
Senarist: Song Ji-Na
Yayıncı: KBS2
Bölüm Sayısı: 20 
Yayın Tarihi: 8 Aralık 2014
Yayın Günleri / Saati: Pazartesi~Salı – 21:55^^
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore
 
OYUNCULAR
Yoo Ji Tae- Kim Moon Ho
Park Min-Young – Chae Young-Shin
Ji Chang-Wook – Seo Jung-Hoo
Park Sang-Won – Kim Moon-Sik (Moon-Ho'nun büyük abisi)
Park Sang-Myeon – Chae Chi-Soo (Young-Shin'in üvey babası)
Kim Mi-Kyung – Jo Min-Ja
Woo Hee-Jin – Kang Min-Jae (Haber başkanı)
Do Ji-Won – Choi Myung-Hee
Park Won-Sang – Jang Byeong-Se (Internet gazetesi baş muhaber)
Oh Gwang-Rok – Ki Young-Jae
Oh Jong-Hyuk – Oh Gil-Han
 
KONU
Kim Moon Ho (Yoo Ji Tae) büyük bir yayın şirketinde popüler bir muhabirdir. Bir gün, geçmişte yaşanan bir davanın gerçeğini öğrenir. Bilerek davayla ilgili kişilere yaklaşır ve onlara yardımcı olur. Bunu yaparak hakikati ortaya çıkarmak için mücadele eder. Bu konuda ona internet muhabiri Chae Young-Shin (Park Min-Young) ve "Healer" olarakta bilinen Seo Jung-Hoo (Ji Chang-Wook) yardım eder.
 
 
Karakterler

wI5Sxc8
Ji Chang Wook dizide, "Healer" kod adını kullanan 28 yaşındaki Seo Jung-Hoo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri giyilebilir akıllı cihazlarla donatılmıştır. Sahip olduğu duyular ve dövüşme becerileri ile herhangi bir görevi mükemmel bir şekilde başarmak için sektörünün en iyi ajanıdır. Onun tek hedefi Güney Pasifik'te ıssız bir ada satın almak için para biriktirmek ve orada yalnız yaşamaktır. Bir gün Chae Young-Shin (Park Min-Young) ile yolları kesişir ve hayatı karma karışık olmaya başlar. Chae Young-Shin'e aşık olmuştur. Ancak geçmişteki gizli bir gerçek ortaya çıkar ve bu aşk tehlikeli olmaya başlar. 

9TtdGmX

Yoo Ji Tae dizide, 37 yaşındaki popüler bir muhabir olan Kim Moon-Ho karakterini canlandırmaktadır. Onun erkek kardeşi büyük bir medya şirketinin sahibidir. O çocukluk döneminde Chae Young-Shin'in (Park Min-Young) başını belaya sokmuştur ve aradan uzun yıllar geçmesine rağmen kendisini bu konuda suçlu hissediyordur. Nihayet bir gün ikisi tekrar karşılaşırlar ve hatalarını telafi etmek için Chae Young-Shin'e ünlü bir muhabir olmasında yardımcı olur.

IDlingw 
Park Min Young dizide, 27 yaşındaki "Someday News"de bir internet muhabiri olan Chae Young-Shin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri güçlü bir iradeye ve garip bir kişiliğe sahiptir. Fazla mükemmel biri olmamasına rağmen Oriana Fallaci gibi efsanevi bir muhabir olmak istemektedir.YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?