Jackpot / Daebak

❤ 5
( Yüksek Kalite ) Tanıtım 1 Tanıtım 2Yorum yap

Türü: Tarihi, Kumar, İntikam
Bölüm Sayısı: 24
Yayınlandığı Kanal: SBS
Yayın Tarihleri: 2016-Mart-28 2016-Haziran-14
Yayın Günleri: Pazartesi & Salı 22:00

KONUSU

Daebak, kraliyet soyundan olan fakat alt sınıf tabakada yaşamını sürdüren talihsiz prens Baek Dae Gil'in ve prens olarak doğup her şeyin gümüş tepside sunulduğu Young Jo'nun hikayesini, onların kaderlerini, aşk hayatlarını ve taht kavgalarını konu ediniyor. Joseon icin oynanan oyunda biri hayatını diğeri ükesini ortaya koyuyor. Bu senaryo ayrıca Lee Byung Hun ve Song Hye Kyo!nun 2003'de oynadığı drama 'All in' in tarihi versiyonu olarak isimlendiriliyor.

 

Oyuncular:

Jang Keun Suk – Dae Gil 

Yeo Jin Goo – King Yeongjo 

Lim Ji Yeon – Dam Seo 

Jeon Kwang-Leol – Lee In Jwa 

Choi Min Soo – King Sookjong 

Ji Il Joo – Moo Myung

Karakterler

Daebak1

Jang Keun Suk, Jason'un kötü şöhretli, serinkanlı hilekar kumarbaz ve fakat hiç bitmeyen bir kine sahip olan Baek Dae Gil karakteri için teklif aldı.

CdJMMoBUIAAxpN6

Lim Ji Yeon muhtemelen Kral'ı öldürmek amaçlı doğan Dam Suh karakterini oynayacak. o, kalbinde derin bir acıyı barındıran ve saray yolunda adım adım ilerlemeyi hedefleyen, Yalnızca intikam düşüncesiyle yaşayan, erkeklerle ve bir ilişki yaşamakla ilgilenmeyen bir karakter.

daebak_5

Yeo Jin Goo tahttaki yaklaşan yükselişinde henüz parlamamış aklı başında Young Jo rolu için tercih edildi. Young Jo, hiçbir sebep olmadan başını babasına bile eğmeyen biri olarak nam salmış bir karakterdir.

Kaynak:turkisheels

Oynanan bu tehlikeli oyunda biri hayatını diğeri ülkesini ortaya koymuştu.

BPL4DQ 6PJbEP Varrbn saro1YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?