Jealousy Incarnate

❤ 0
( Yüksek Kalite ) trailer 1 trailer 2 trailer 3Yorum yap

Adı: Jealousy Incarnate | Don’t Dare to Dream | Incarnation of Jealousy | 질투의 화신
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Jeon Chang-Geun
Senarist: Seo Sook-Hyang 
Yapımcı: Park Young-Soo
Yayıncı: SBS
daum: 5.6
Bölüm Sayısı: 24
Yapım Yılı: 2016
Yayın Tarihi: 24 Ağustos 2016 – 10 Kasım 2016
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

KONU

Bir yayın istasyonunda çalışıyorsanız rekabet yakanızı asla bırakmaz! Hiç arkadaşınız yoktur; herkes yalnızca kendi çıkarını düşünür. Pyo Na Ri(Gong Hyo Jin) sıradan bir yaşam sürmüş, hava durumu sunucusudur. Saygın bir kanalda iş kapsa da kısa sürede fark eder ki günbegün etrafında zalim bir kıskançlık ve rekabet filizlenmektedir. Na Ri; kanalın yıldızı, haber sunucusu Lee Hwa Shin(Jo Jung Suk)'a aşık olacak! 

Peki ama Na Ri hem işte hem aşkta kazanabilecek mi dersiniz? 

OYUNCULAR – KARAKTERLER


cast1

Gong Hyo-Jin dizide, bir yayın şirketinde sözleşmeli olarak çalışan ve bir hava durumu sunucusu olan Pyo Na-Ri karakterini canlandırmaktadır. O, üçüncü sınıf bir üniversitede okudu ve ne parası ne de herhangi bir bağlantısı vardı. Onun karakteri, kendine yetebilen, güçlü ve sevimli birisi olmasına rağmen aşk hayatında oldukça başarısız birisidir.

cast2

Jo Jung-Suk dizide, ünlü bir muhabiri ve haber sunucusu olan Lee Hwa-Sin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, zeki, yakışıklı, güzel konuşan ve böylece insana güven aşılayan bir kişiliğe sahiptir.

cast3

Go Kyung-Pyo dizide, üçüncü nesil bir aile şirketinin varisi olan Ko Jung-Won karakterini canlandırmaktadır. O, ünlü bir giyim markasının mağazasını işletmektedir. O, Lee Hwa-Sin (Jo Jung-Suk) ve Pyo Na-Ri (Gong Hyo-Jin) arasında bir aşk üçgeni vardır.

 

LQ4VAo

B8EJaV
7697d80a99d9e7f13baccf44e2f0085bYORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?