Liar Game

❤ 0
( Yüksek Kalite ) vk Part 1Yorum yap

Yönetmen: Kim Hong Sun
Yazar: Shinobu Kaitani (manga), Yoo Yong-Jae
Kanal: TvN
Türü: Gizem
Bölüm sayısı: 12 (değişebilir)
Yayın tarihi:20 Ekim 2014
Yayın zamanı: Pazartesi & Salı 23:00
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore
 
OYUNCULAR
Lee Sang Yoon 
Shin Sung Rok
Kim So Eun
 
Konu: Liar Game Tournament, (Yalancı Oyunu Turnuvası) rakibini kandıran tarafın kazandığı, ucunda 10 milyar won ödül bulunan bir TV programıdır. Saf, dürüst üniversitesi öğrencisi Nam Da Jeong bilmeden Liar Game'e katılır. Katılanlar arasında okulundaki psikoloji profesörü Cha Woo Jin de vardır ve profesör, zeki ama bir o kadar da dolandırıcıdır. 
 
ORJİNAL KONU: 
Kanzaki Nao dürüst bir üniveriste öğrencisidir. Birgün içinde yüz milyon yen olan bir kutu ve üzerinde "Liar Game"e katılması için seçildiğini yazan bir kart alır. Oyunun amacı rakiplerini kandırıp onların paralarını almaktır. Oyunun sonunda kazanan 100 milyon yenin sahibi olurken, kaybedenler oyunu düzenleyene 100 milyon yen borçlanır. Kanzaki ertesi gün rakibinin sınıf öğretmeni Fujisawa Kazuo olduğunu dair bir mektup alır. Hocasını aramaya ve ondan yardım istemeye gider fakat sonunda hocası tarafından kandırılıp bütün parası kaptırır. Umutsuzca polisten yardım istemeye gider, ama polis bu konu hakkında hiç birşey yapamayacağını söyler. Buna rağmen usta bir dolandırıcı olan Akiyama Shinichi'nin ertesi gün hapisten çıkacağını söyler.Kanzaki umutsuzca Akiyama'dan yardım istemeye gider…(Alıntı)
 
Not: My Secret Hotel adlı diziden sonra yayınlanacak. Japonya 2007 yapımı Liar Game dizi serisinin Kore versiyonu olacak.

YOFHqYK jjRFXCL 7Fi6u8OYORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?