Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo

❤ 1
( Yüksek Kalite ) Trailer 1 Trailer 2 Trailer 3 Trailer 4Yorum yap

Adı: Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo 달의 연인 – 보보경심 려
Tür: Tarih, Romantik, Fantastik
Yönetmen: Kim Kyu-Tae
Senarist: TongHua (roman), Jo Yoon-Young
Yayıncı: SBS
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016
Yayın Tarihi: 29 Ağustos 2016
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:

Dizi, güneş tutulması sırasında Goryeo Hanedanlığı zamanına geri giden ve orada diğer insanların korkudan önünde titrediği Wang So’ya (Lee Jun-Ki) aşık olan bir kızın (IU) öyküsünü anlatmaktadır.

OYUNCULAR – KARAKTERLER

Scarlet Heart Ryeo 2

Lee Jun-Ki dizide, Kral Taejo’nun dördüncü oğlu olan prens Wang So karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, buz gibi soğuk bir kişiliğe sahiptir. O, dikkatleri üzerine çekmek istemeyen birisidir ama doğduğu ayrıcalıklardan dolayı bu imkânsızdır. – O, güneş olmak istemedi ancak parlıyordu.

Scarlet Heart Ryeo 34

IU dizide, şimdiki zamanda yaşarken geçmişe giden Hae-Soo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, 9 yakışıklı prens tarafından sevilmektedir. – Eğer bu hiçbir şeyin değişmeyeceği anlamına geliyorsa yaşamak istiyorum.

Scarlet Heart Ryeo 5

Kang Ha-Neul dizide, Kral Taejo’nun sekizinci oğlu olan prens Wang Wook karakterini canlandırmaktadır. O, prens Wang So (Lee Jun-Ki) ile aynı babadan ama farklı annelerden dünya gelmiştir. Onun karakteri, edebiyatta ve dövüş sanatlarında yetenekli olduğu kadar da sekizinci oğul olmasına rağmen tahtın varisi olma gibi bir arzusu olduğu hakkında söylentiler vardır. – Aşk ve güç, ikisi de yüreğindedir.

Scarlet Heart Ryeo 4

Hong Jong-Hyun dizide, Kral Taejo’nun üçüncü oğlu olan prens Wang Yo karakterini canlandırmaktadır. Annesi onu çok küçük yaşından itibaren bir kral olması için eğitmiştir. Onun karakteri, kibirli ve hırslı birisidir. – Onun hayali Goryeo’nun kralı olmak.

Scarlet Heart Ryeo 7

Baekhyun dizide, Kral Taejo’nun onuncu oğlu olan prens Wang Hyun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, şakacı ve baş belası birisidir. – Haylaz bir genç kan. (Tazı)

Scarlet Heart Ryeo 8

Nam Ju-Hyuk dizide, Kral Taejo’nun on üçüncü oğlu olan prens Wang Wook karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, sanata karşı doğuştan yeteneklidir. – Derinliği ve zarafeti ile…

Scarlet Heart Ryeo 6 (1)

Ji Soo dizide, Kral Taejo’nun on dördüncü oğlu ve en küçük prens olan prens Wang Jung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, yaramaz bir kişiliğe sahip olmasının yanında savaş sanatlarına ilgilisi oldukça fazladır ve bu konuda oldukça yeteneklidir. – Her zaman kardeşlerinin genci.

Scarlet Heart Ryeo 9

Kim Sung-Kyun dizide, dahi bir astronom olan Choi Ji-Mong karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Kral Taejo’nun krallıkları bileştirmesine yardımcı olur ve onun rüyalarını yorumlar. – Ben kral dışında kimseye ait değilim.

pEB5WN Scarlet Heart Ryeo 3 Scarlet Heart Ryeo 33Scarlet Heart Ryeo 1Scarlet Heart Ryeo 13 Scarlet Heart Ryeo 23 Scarlet Heart Ryeo 22 Scarlet Heart Ryeo 21YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Sherlockella - 7 ay önce demiş ki:

    Kesinlikle izleyin vakit kaybetmeden. So ya hayran olucaksınız..