Uncontrollably Fond

❤ 0
( Yüksek Kalite ) trailer 1 trailer 2 trailer 3 trailer 4Yorum yap

Adı: Uncontrollably Fond 함부로 애틋하게
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Park Hyun-Suk
Senarist: Lee Kyoung-Hee
Yayıncı: KBS2
daum: 7.9
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2015 – 2016
Yayın Tarihi: 6 Temmuz 2016 – 8 Eylül 2016
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:

Dizi, geçmişte kalpleri kırılmış bir şekilde ayrılan sonra tekrar bir araya gelen bir adam (Kim Woo-Bin) ve bir kadının (Suzy) arasındaki aşk hikayesini anlatmaktadır. Adam ölümün eşiğine geldiğinde ortandan kaybolarak onun hayatını daha iyi bir hale getirmeye karar verir. Onların aşkı huzuru bulmaya çalışmanızı, yeniden kavuşmanızı ve aşık olmayı umut etmenizi sağlayacak.

OYUNCULAR – KARAKTERLER

6nbDdN

 

Kim Woo-Bin dizide, en çekici Hallyu yıldızlarından biri olan Shin Jun-Yeong karakterini canlandırmaktadır. Onu karakteri, son derece otoriter, kibirli, dostça davranmayan ve inatçı birisidir. İlk başlarda onun hayali bir ünlü olmak değildir. Ancak 5 yıl önce yaşadığı bir olay onun hayatını tamamen değiştirir. Bir yetişkin olduğunda ise yıllar sonra bir belgesel yapımcısı olan No Eul (Suzy) ile tekrar karşılaşır ve ona göre No Eul unutulmaz bir kadındır.

pPk5ZL

 

Suzy dizide, bir belgesel yapımcısı olan No Eul karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, cesareti olmayan birisidir. Ancak o ilk başlarda öyle birisi değildir. Geçirdiği bir kazadan sonra çok değişir. Artık o, paraya itaat eden bir korkağa dönüşür. Onun adalet anlayışı para karşısında kırılgandır ve o kendisinden daha güçlü olanların karşısında da kırılgandır.

6nbDg7

 

Lim Ju-Eun dizide, "KJ Kozmetik”in Takım Müdürü olan Yoon Jung-Eun karakterini canlandırmaktadır. Onun babası başkanlık için güçlü bir aday olarak gösterilmektedir. Onun karakteri, kraliyet ailesinden gelmektedir ve nesiller boyunca ailesi başkanlık yapmıştır. Bir gün, sarhoş bir şekilde araba kullanırken bir birine çarpar ve olay yerinden kaçar. Babasının gücü sayesinde de olayın üstü kapatılır. Her şeye sahip olsa da istediği tek bir şey vardır; Shin Jun-Yeong (Kim Woo-Bin) ile evlenmek. Ama onun gerçekte No Eul’a (Suzy) aşık olduğunu anlar ve duyduğu kıskançlık ile No Eul’a kötü şeyler yapmayı planlar.

7vdBRW

 

Lim Ju-Hwan dizide, "KJ Group" adlı bir iş merkezinin müdürü olan Choi Ji-Tae karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri dünya da bugüne kadar görülmemiş, iyi görünümlü, eğitimli, kişilikli, görgü sahibi ve ailesi ile "mükemmel adam"dır. O, çok nazik, tatlı, sevecen ve yardımsever birisidir. O, ilk kez No Eul (Suzy) ile tanıştığında onun için sadece kendini üzgün hissetmiş ve onun için kendini suçlamıştır. Bu yüzden de kendi kimliğini gizlemiş ve onun etrafında kalmıştır. Zaman geçtikçe No Eul’a aşık olur ve buna rağmen ondan duygularını gizler. Ancak Shin Jun-Yeong’un (Kim Woo-Bin) tekrar ortaya çıkmasından sonra artık hiçbir şey yapmadan durmayacaktır.

 

Diğer Oyuncuları:

Jin Kyung / Shin Young-Ok
Choi Moo-Sung / Jang Jung-Sik
Park Soo-Young / CEO Namgoong
Jung Soo-Kyo / Jang Kook-Young
Jang Hee-Ryung / Jang Man-Ok 
Lee Seo-Won / No Jik
Kim Jae-Hwa / Kim Bong-Sook
Hwang Jung-Min / Jang Jung-Ja
Jung Sun-Kyung / Lee Eun-Soo 
Jeong Dong-Hwan / Yoon Sung-Ho
Kim Min-Young / Ko Na-Ri
Ryu Won / Choi Ha-Roo
Lee Won-Jong / No Eul’un babası (konuk oyuncu – 2. bölüm)
Lee Elijah / Kim Yoo-Na (konuk oyuncu)
Kim Ki-Bang / Yapım Şirketinin CEO (konuk oyuncu – 1. bölüm)
Kim Min-Jae / oyuncu (konuk oyuncu – 1. bölüm)
Tae Hang-Ho / müdür (konuk oyuncu – 1. bölüm)
Park Hwan-Hee / Ko Na-Ri (genç – 1. bölüm)
Junho / Lee Joon-Ho (konuk oyuncu – 4. bölüm)
Lee Yoo-Bi / Lee Yoo-Bi (konuk oyuncu – 4. bölüm)

 

 

ZdJkWo

Uncontrollably28

Uncontrollably29YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?