Yong Pal

❤ 5
( Yüksek Kalite ) Tanıtım 1 Tanıtım 2 Tanıtım 3Yorum yap

Adı: The Gang Doctor | Yong-Pal 용팔이
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Oh Jin-Seok
Senarist: Jang Hyuk-Rin
Yayıncı: SBS
Yapım Yılı: 2015
Yayın Tarihi: 5 Ağustos 2015 
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

gAkpB5

J4pg3n
 

Konusu:
Kim Tae-Hyun (Joo Won) mükemmel bir cerrahtır. Ancak kız kardeşinin pahalı böbrek diyalizi tedavisinin masraflarından dolayı yüklü miktarda borcu vardır. Bu yüzden alacaklılar tarafından sürekli taciz edilmektedir. Daha fazla para kazanmak için yüksek ücret karşılığında özel olarak hastaları tedavi eder. Bu hastalar parasını ödediği müddetçe onların suçlu olup olmadığını umursamaz. Bir gün hastanede gizemli hastalığı olan büyük bir şirketin varisi Yeo-Jin (Kim Tae-Hee) ile tanışır.

 

Oyuncular Ve Karakterler:

photo619762 (1)

Joo Won dizide, Hanshin Hastanesinde 3 yıldır çalışan genel cerrah Kim Tae-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, girdiği tehlikeli ameliyatları bile başarılı bir şekilde tamamlayarak hastalarının hayatını kurtaran son derece yetenekli bir cerrahtır. Ancak o, kaba ve züppe birisidir. Kız kardeşinin hastalığından dolayı borç batağına saplanmıştır. Borçlarını ödeyebilmek için zengin hastaların evlerine giderek doktorluk yapmaya başlar. Mafya gibi çeşitli kişiler için çalışırken peşine düşen polis ile hayatı büyük bir risk altına girer.

photo619763

Kim Tae Hee dizide, büyük bir şirketin varisi olan Han Yeo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, çocukken geçirdiği bir dizi kazadan dolayı hala kendisini toparlayamamıştır. O, genellikle şirkette çalışan abisi (Jo Hyun-Jae) ve sağlık personeli olmak üzere sadece bir kaç kişi ile görüşmektedir.

photo619764

Jo Hyun Jae dizide, Han Yeo-Jin'in (Kim Tae-Hee) abisi olan Han Do-Joon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, aile şirketini ele geçirebilmek için kız kardeşinin derin bir uykuya girmesini sağlar.

photo619765

Chae Jung An dizide, Han Do-Joon'un (Jo Hyun-Jae) eşi olan Lee Chae-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, masum ve saf biriymiş gibi davranır ancak o Yeo-Jin'in (Kim Tae-Hee) kaldığı hastane odasında neler olup bittiği ile yakından ilgilenmektedir.photo619761 (1)photo619768

photo619767

photo619772

YONG YI PAL KOREAN DRAMA 2015YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?