Moonlight Drawn By Clouds

❤ 0
( Yüksek Kalite ) trailer trailer 2 trailer 3 trailer 4Yorum yap

Adı: Love in the Moonlight | Moonlight Drawn By Clouds 구르미 그린 달빛
Tür: Tarih, Romantik, Komedi
Yönetmen: Kim Sung-Yoon
Senarist: Yoon Yi-Soo (webtoon), kk (webtoon), Kim Min-Jung, Im Ye-Jin
Yapımcı: Kang Byung-Taek
Yayıncı: KBS2
daum: 10.0
Bölüm Sayısı: 18
Yapım Yılı: 2016
Yayın Tarihi: 22 Ağustos 2016 – 18 Ekim 2016
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:

Hong Ra-On (Kim You-Jung), erkek kılığına girerek kadın olduğunu gizler ve erkeklere kadınlarla olan ilişkileri hakkında öğütler verir. Bir müşterisi için yazdığı bir aşk mektubunun aracılığıyla Veliaht Prens Hyomyeong (Park Bo-Gum) ile karşılaşır. Hong Ra-On, ne onun Veliaht Prens Hyomyeong olduğundan ne de Veliaht Prens Hyomyeong, Hong Ra-On’ın bir kadın olduğundan habersizdir. Veliaht Prens Hyomyeong, Hong Ra-On’a karşı ilgi duymaya başlar. Bunun farkına varan saraybeyleri Hong Ra-On’u onlardan biri olması için mücadele etmeye başlar.

Not: Dizi, Yoon Yi-Soo tarafından kaleme alınan ve kk tarafından da resimlendirilen "Gooreumi Geurin Dalbit" adlı webtoon uyarlanmıştır. ( Webtoon, webnovel.naver.com/webtoon/ aracılığı ile 4 Ekim 2013 yılında yayınlanmaya başlanmış ve 10 Ekim 2015 tarihinde son bulmuştur.)

OYUNCULAR – KARAKTERLER

c1-5

Park Bo-Gum dizide, 19 yaşında olan Lee Young karakterini canlandırmaktadır. O, bir veliaht prens olduktan sonra Veliaht Prens Hyomyeong olarak anılmaya başlanır. Onun karakteri; seçici bir kişiliğe sahip, zeki, iyi görünümlü, eğlenceli ve dışarıdan bakılınca soğuk birisi gibi görünmesine rağmen aslında sıcak kalplidir. O, geçmişte kendisini küçük düşüren ve sonra sarayda tekrar karşılaştığı Hong Ra-On (Kim You-Jung) ile arasında romantik bir ilişki gelişir. c2-4

 

Kim You-Jung dizide, erkek kılığında kendisini gizleyen Hong Ra-On karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, asi ruhlu bir genç kızdır. O, beklenmedik bir şekilde saraya bir saraybeyi olarak kabul edilir ve orada bir bilim adamı sandığı kişinin aslında veliaht prensi olduğunu öğrenir. En sonunda Kraliyet Mahkemesinde yargılanır.

c4-4

Chae Soo-Bin dizide, Veliaht Prens Hyomyeong’un (Park Bo-Gum) eşi olan Veliaht Prenses Jo Ha-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, güzel olduğu kadar hırslı ve bilge bir kadındır. O, Lee Young’a kolay bir şekilde evlenme teklifi etmiştir. Kocasının gözlerini bir saraybeyinden ayıramadığı ile ilgili gerçekleri öğrenince onun gururu incinir ve Lee Young ile Hong Ra-On’un (Kim You-Jung) arasındaki romantik ilişki geliştikçe Jo Ha-Yeon değişir.

 

c3-5

Jinyoung dizide, fakir ama prestijli bir aileden gelen Kim Yun-Sung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, halkın övgülerine rağmen ağırbaşlılığını koruyan onurlu ve oldukça kültürlü birisidir. O, çiçek çocuk olarak anılan bir bilim adamıdır. O, Hong Ra-On (Kim You-Jung) ve Veliaht Prens (Park Bo-Gum) bir aşk üçgeni içerisinde olacaktır.

c5-3

Kwang Dong-Yeon dizide, Veliaht Prens Hyomyeong’a (Park Bo-Gum) hizmet eden ve bir saray görevli olan Kim Byung-Yeon karakterini canlandırmaktadır. O, Veliaht Prens Hyomyeong’un çocukluk arkadaşıdır. Onun karakteri, basit bir kişiliğe sahiptir ve her şeyden habersiz olmasına rağmen güvenilir bir sığınaktır. Bu yüzden de Veliaht Prens Hyomyeong ona her şeyini anlatmaktadır. O, aynı zamanda Hong Ra-On (Kim You-Jung) içinde önemli bir kişidir.

Diğer Oyuncuları:

Kim Seung-Su / Kral Soonjo
Jeon Mi-Sun / Sookui Park
Heo Jung-Eun / Prenses Youngeun
Jung Yoo-Min / Wol-Hee
Han Soo-Yeon / Kraliçe Kim
Park Chul-Min / Kim Ui-Gyo
Bang Joong-Hyun / Kim Geun-Gyo
Lee Dae-Yeon / Jo Man-Hyung
Jang Gwang / Saraybeyi Han
Lee Joon-Hyuk / Saraybeyi Jang
Tae Hang-Ho / Do-Gi
Oh Eui-Sik / Sung-Yeol
Jo Hee-Bong / Saraybeyi Sung
Choi Dae-Chul / Ma Jong-Ja
Ahn Nae-Sang / Jung Yak-Yong
Jung Hye-Seong / Prenses Myungeun
Cha Tae-Hyun (konuk oyuncu – 1. bölüm)
Cho Yeo-Jeong (konuk oyuncu – 1. bölüm)

1N477jv4BLA4Park-Bo-Gum-Kim-Yoo-Jung-postersFILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?